Rüyada “Rüyada Pembe Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pembe Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pembe görmek, yaşamı boyunca hep bardağın dolu tarafını gören iyiliksever kişiye yorumlanmaktadır. Rüyada pembe gören kimse, kişinin neşesi ve mutluluğunun etrafa umut saçtığına delalettir. Rüyada pembe görmek, karanlık düşüncelerden uzak bir yaşam sürerek başarıları, mutlulukları ve güzel durumları kendine çekmeyi başaran kimseler olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Pembe Görmenin Anlamı Nedir?

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada pembe görmek; rüyada pembe gül görmek, rüyada pembe elbise görmek, rüyada pembe çiçek görmek, rüyada pembe ceket görmek şeklinde de yorumlara ev sahipliği yapmaktadır. Rüyada pembe etek görmek, rüyada pembe çanta görmek, rüyada pembe balon görmek, rüyada pembe gelinlik görmek şeklinde pembe renkli eşyalar ile de rüya tabirleri bulunmaktadır.

Rüyada Pembe Gül Görmek

Rüyada pembe gül görmek, rüya sahibinin çok çabuk aşık olduğu ve aşık olduğu kişiler üzende çok bağlılık hissettiğine işaret etmektedir. Kötü düşüncelerinin çok az olmasından dolayı kolaylıkla kandırılabilen bir kadına işaret etmektedir. Kadınlar tarafından sevilen fakat düzenli bir ilişki tutturamayan bir erkeğe de işaret etmektedir.

Rüyada Pembe Elbise Görmek

Rüyada pembe elbise görmek, ailesi tarafından hala çocuk olarak görülen, seçimlerini çevresindeki kişilere danışmadan yapamayan kişilere yorumlanmaktadır. Hayalperest hali ile birçok kişi tarafından korunma ihtiyacı içerisinde bulunmak durumunda olmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Pembe Çiçek Görmek

Rüyada pembe çiçek görmek, iş ilişkisi içerisinde çok başarılı ve sevecen bireylere işaret etmektedir. Bulunduğu ortamlara neşe katan ve sürekli gülümser bir şekilde komik kişiliğe sahip erkek ya da kadınların carlığına delalettir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; “Rüyada çiçek görmek evlada, dosta, himmetsiz bir kişiye, haber almaya delâlet eder.”

Rüyada Pembe Ceket Görmek

Rüyada pembe ceket görmek, kendi kişiliği ve duruşuna çok dikkat eden, özen gösteren kadına delalettir. Rüyayı gören kişi erkek ise davranışları ve tutumları olarak çok sert ve kaba bir kişiye işaret etmektedir. Yapılan davranışlar sonucu kişinin kendisinden uzaklaşmasına sebep olmakla beraber hatasını en kısa zamanda düzelteceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Pembe Etek Görmek

Rüyada pembe etek görmek, hoşgörülü bireyin bir zaman içerisinde girdiği bir ortamda oldukça çok sinirlendirileceği ve kötü bir sonucun ortaya çıkacağına işaret etmektedir. İşten kovulması ya da yaptığı bir hata sebebi ile büyük zararlara uğratılmasına rağmen vazgeçmeyen yapısı ile sorunların üstesinden geleceğine yorumlanır.

Rüyada Pembe Çanta Görmek

Rüyada pembe çanta görmek, kişinin çok iyimser olmasına, saf ve aklından kötü düşünce geçiremeyen kişilere delalettir. Kendisine kötülüğü dokunan bir kadına ya da erkeğe sorunun çözümü için yardım etmesine ve bu şekilde uzun süreli bir dostluk oluşmasına delalettir.

Rüyada Pembe Balon Görmek

Rüyada pembe balon görmek, hayallerin ve hayatlarının birbirinden farklı olmasından dolayı bazı zamanlar dara düşeceğine aynı zamanda yanında olan ailesi ve dostları ile her şeyin üstesinden geleceğine inan kişiye delalettir.

Rüyada Pembe Gelinlik Görmek

Rüyada pembe gelinlik görmek, erkek için çok sevecen ve eğlenceli bir eş bularak evlenmeye, evli bir erkeğin ise eşinden çok güzel bir sürpriz haber almaya işaret etmektedir. Rüyayı gören kadının ise çok zor bir ilişki içerisinde olduğu fakat kişinin sevecen ve hoşgörülü davranışları nedeniyle ilişkinin çok iyi ve güzel günlere gideceğine işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani