Rüyada “Rüyada Pelikan Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pelikan Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pelikan görmek, hayırlara vesile eder. Hedef ve amaçlara tabir edilir. Rüyada pelikan gören kimse, İmam Nablusi (ra) demiştir ki; rüyada pelikan görmek, kişinin bahtının açıklığıdır. Rüya sahibi, giriştiği her işte başarı sağlayacak ve umut ettiğine kavuşacak demektir.

Rüyada Pelikan Görmenin Anlamı Nedir?

Diğer bir yorum ile rüyada pelikan görmek, kişinin karakteri ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, iyi huylu bir insan olduğuna, öfkesini kontrol edebildiğine herkes tarafından sevildiğine işaret eder.

Rüyada Pelikan Beslemek

Rüyada pelikan beslemek, aile ve yakın çevreden bir insana büyük bir iyilik yapmak ile tabir edilir. Dini anlamı ise kişinin, yaptığı iyiliklerin karşılığında büyük iyilikler göreceğine yorumlanır. Bazı alimlere göre bu rüya, paylaşmak anlamına gelir. Kazanılan paranın ve rızkın sevilen insanlar ile paylaşılacağına delalet eder.

Rüyada Pelikan Isırması

Rüyada pelikan ısırması, kişinin karşılaşacağı bir takım zararlarla tabir edilir. Cafer-i Sadık (ra)demiştir ki; hesapta olmayan masraf ya da yapılan israf anlamına gelir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, ekonomik anlamda yaşanan sıkıntıların devam ettiğine yorumlanır.

Rüyada Pelikan Kuşu Görmek

Rüyada pelikan kuşu görmek, alınacak mutluluk verici haberlere, sevinçlere ve neşelendirecek olayların yaşanacağına delalet eder. Dini anlamı ile kişinin, özlemini çektiği ve sevdiği bir insanla bir araya geleceğine tabir edilir. Aile içinde çok güzel zamanlara yorumlanır. Yumuşak huyluluk, ağır başlılık ve ahlaklı bir duruş ile taktir kazanmaya işaret eder.

Rüyada Pelikan Yakalamak

Rüyada pelikan yakalamak, berekete yorumlanır. Kirmani (ra) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişi, beceriler kazanacak ve bu becerilerle iyi kazançlar elde edecektir. Bir diğer yorum ile güç, kuvvet sahibi olmaktır. Özel hayatta yaşanacak gelişmeler olarak da tabir edilir. Güçlü bir insan ile dostluk kurmak anlamına da gelir. Bu rüyanın bir anlamı da arzu edilene hızlı bir şekilde ulaşmaktır.

Rüyada Pelikan Öldürmek

Rüyada pelikan öldürmek, yararlı ve menfaat getirecek işler yapmaya delalet eder. Verilen bir sözün kısa zamanda yerine getirileceği anlamı da taşır. Bazı zorluklar karşısında üstün çabalar göstererek feraha ulaşmaya da tabir edilir.

Rüyada Pelikan Yumurtası Görmek

Rüyada pelikan yumurtası görmek, kötülüklerden uzak durmaya ve iyilikler bulmaya işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin elde edeceği kazanç ile tabir edilir. Ticarette şan ve şöhret sahibi olmak anlamına gelir. Yenilikler ya da yeni gelişecek durumlara yorumlanır. Aynı zamanda bolluk yaşanılacak bir döneme delalet eder.

Rüyada Denizde Pelikan Görmek

Rüyada denizde pelikan görmek, çok büyük ferahlıklara ulaşmaya, esenlik ve mutluluk bulmaya delalet eder. Hayallere kavuşmak anlamına da gelir. Muradın gerçekleşmesine yorumlanır. Temiz kalplilikle yaşamak demektir. Diğer bir anlamı ise hedeflenene ulaşmaya yorumlanır. Ayrı kalınan ve küs olunan kişilerle barış sağlamaya ve bir araya gelmeye de tabir edilir. Hayatın her alanında pozitif gelişmeler olacak demektir. Diğer bir anlamı ile ticarette başarı demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani