Rüyada “Rüyada Pelerin Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pelerin Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pelerin görmek, kişinin sürekli gizli işler peşinde koştuğunu ve bu nedenle de hayatının yakalanması korkusundan dolayı kabusa döndüğünü göstermektedir. Rüyada pelerin gören kimse, gizli yapılan bu işlerin aileden de gizlendiğine işaret eder. Rüyada pelerin görmek, ortaya çıktığı zaman ise aile karşısında zor durumlara düşüleceğine ve ailenin bu büyük hata karşısında ağır yaptırımlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Pelerin Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada pelerin görmek Kirmani (r.a) gibi İslam alimlerine göre bu kişi güçlü ve kudretli birinin korumasına girecek, bu kişi sayesinde büyük kötülüklerden korunacak ve pelerinli kişi tarafından manevi ve maddi destek bulacaktır.

Rüyada Pelerin Almak

Rüyada pelerin almak, insanın bazı sorunlardan kaçmak için gizli şeylerin altına sığınacağına, ancak sığındığı bu şeyin ortaya çıkması ile birlikte tüm sırlarının da bir bir açığa çıkacağına yorumlanır. Kişinin gördüğü bu rüya bazen ise kötülüklerden korunmaya muktedir olacağı gibi olumlu da yorumlanmaktadır.

Rüyada Pelerin Takmak

Rüyada pelerin takmak, birçok sorun ile çarpışmak zorunda kalmaya ancak koruması altına girilen kişi sayesinde bu saldırılardan kurtulmaya yorumlanır. Ancak bazı alimlere göre pelerini takan kişi sorunlardan kurtulmaya çabalamak yerine sorunlara karşı gözünü kapatan sorunları görmemeye çalışan biridir.

Rüyada Pelerin Giymek

Rüyada pelerin giymek, başarılı adımların atılması sayesinde düşmanların alt edileceğine, kurulmakta olan ve daha önce kurulmuş olan tuzakların ortaya çıkması sebebi ile kötülüklerden kurtulmaya delalettir. Kişi başına gelen olaylardan ders alarak şeytana bile pabucunu ters giydirecek biri haline gelmiştir. Rüyada pelerin giyen kişi her şeye sıfırdan başlayacak ve sıfırdan başlamasına rağmen başarılı olacaktır. Herkesin hayran olduğu bir kişi olmaya, şan ve şöhret sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Pelerin Dikmek

Rüyada pelerin dikmek, kişinin yaşadığı bir ayıbı gizlemek istediğini gösterir. Rüya sahibi yaptığı kötü bir işi çevresinin ve ailesinin öğrenmemesi için uğraş vermektedir. Yaptığı bu kötü şeyi yalan söyleyerek ortadan kaldırmaya çalışıldığına yorumlanmaktadır. Rüya uyarıcı bir rüyadır ve kişiye yolunu değiştirmesi gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Pelerinli Kadın Görmek

Rüyada pelerinli kadın görmek, kişinin insanlara kulak vermesi durumunda çok güzel bir hayat yaşayacağına yorumlanabilir. Bu kişi hayatı boyunca çok mutlu olacaktır.

Rüyada Pelerinli Adam Görmek

Rüyada pelerinli adam görmek, birikimi var ise bu birikimin daha da değerlenmesine, rahat bir yaşama, sevdiği insanlar için tüm fedakarlıkları yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Pelerin Görmek

Rüyada beyaz pelerin görmek, kişinin borcunu bazı sorunlardan dolayı ödeyemediğine, kudretli biri olduğuna yorumlanabilmektedir. Gören kişi eğer bekar olan bir kadın ise kısmetinin açılacağını, erkekse yaşadığı bazı küslüklerin son bulacağını göstermektedir.

Rüyada Panço Görmek

Rüyada panço görmek, görenin çok şanslı olduğuna, muhteşem bir hayat yaşadığına, kendisini sürekli geliştirdiğine yorumlanmaktadır. Rüyasında panço alamadığı gören kişi ise para yönünden bazı sıkıntılara düşecek, eşine dostuna muhtaç olacak ancak kimse ona yardım etmeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani