Rüyada “Rüyada Pekmez Görmek” Görmek

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada Pekmez görmek, genel olarak iyiye yorulur. Rüyada pekmez gören kişinin rahata ulaşacağına, fakirlikten, hastalıktan ve dertten kurtulacağına delalet eder. Rüyada pekmez yapmak, parasızlıktan kurtulmayla beraber kişinin ailesine huzur geleceğine işarettir. Rüyada pekmez kaynatmak, rüyayı gören kişinin ailesi ile bir takım konuları gönül rahatlığı ile yaşamayan rüya sahibinin bundan sonra her şeyi gönül rahatlığı ile yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada pekmez ve tahin görmek ise, rüya sahibi için hayatın artık daha kolay olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Pekmez Görmek İslami Anlamı

Rüyada Pekmez görmek, İbni Şirin (r.a) şöyle buyuruyor; zenginliğe işarettir. Rüyada pekmez satın almak misafir geleceğinin, ikram etmek ise insanları iş sahibi yapmaya gücünün olduğunun göstergesidir. Pekmez içenin tatlı bir hayatı olacaktır. Rüyada pekmez tavası görmek, kişi helal olmayan bir paraya nasip olacaktır ve bu durumdan herhangi bir rahatsızlık duymayacaktır. Miras durumları içinde kavga olayları yaşanacağına da rivayet eder ve kişi bu olayların baş rolünde yer almaktadır.

Rüyada Pekmez Yemek

Rüyada pekmez yemek, kişinin kısmeti olacağına yorulur. Şansın açılması ve çok çalışmanın sonucu büyük bir servete sahip olmak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Pekmez Almak

Rüyada pekmez almak, rüya sahibinin misafirperver bir insan olduğuna, evine gelen her misafiri çok mükemmel bir şekilde ağırladığına ve misafir gelmesinden çok memnun olduğuna tabir olunur. Eve gelen herkesi tanrı misafiri olarak görmek ve düşman gelse bile geri çevirmemek anlamındadır.

Rüyada Pekmez Kaynatmak

Rüyada pekmez kaynatmak, büyük istek ve hayallerin, iyi niyetlerle dilenmiş her şeyin kabulü demektir. Hane içinde bereketli bir dönemin başlangıç habercisidir. Kişinin çevresindeki herkes için kötü günlerin geri kaldığını işaret eder.

Rüyada Pekmez İçmek

Rüyada pekmez içmek, aile yaşantısının her zaman keyif içinde süreceği şeklinde tabir edilir. Kişi eğer bekarsa anne ve babası ile, evli ise eşi ve çocukları ile huzur dolu bir yaşam sürdürecektir.

Rüyada Pekmez Tavası Görmek

Rüyada pekmez tavası görmek rüya tabiri yapan kimseler tarafından bol varlık ve çok sayıda evlat sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Buna ek olarak zor olan bir işi başarmayı ifade eder.

Rüyada Tahin Pekmez Görmek

Rüyada tahin pekmez görmek yeni yerlerin görülmesine alamettir. Bununla birlikte, yeni bir işe girileceğine, birlikte olunan sevgili ile artık evlilik yoluna gidileceğine, sıkıntılı dönemlerin biteceğine ve huzura yorulur.

Rüyada Üzüm Pekmezi Görmek

Rüyada üzüm pekmezi görmek varlıkla yorumlanır. Kişinin olduğu her yerde huzur ve bol kazanca sahip bir şekilde ailesi ile birlikte yaşayacağına delalettir. Bekar olan kimseler için çok hayırlı kısmetlerin karşılarına çıkacağının habercisidir.

Rüyada Pestil Görmek

Rüyada pestil görmek, eğer tazeyse ve tatlı ise helal bir gelire ya da mülkiyete işarettir. Rüya sahibinin miras yoluyla ya da baba parasıyla değil, tamamen kendi emekleri sonucu sahip olacağı varlığa alamet etmektedir. Bunun tersi olarak eğer pestil bayat ya da mayhoş bir tada sahipse tam tersi anlama gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani