Rüyada “Rüyada Pazı Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pazı Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pazı görmek, iş hayatı içerisinde büyük başarılar kazanmaya işaret eder. Rüyada pazı gören kimse, yüklü miktarlarda para kazanmaya delalet eder. Rüyada pazı görmek, kazanılan bu paraları her zaman iyilik ve hayır işlerinde harcamak olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı görmekte olan kişinin çok saymakta olduğu ve sevdiği kişiden, son derece kırıcı sözler işiterek üzülmesine yorumlanır. Kişi iş hayatı ya da sosyal hayatında karşılaşacağı bir kadın nedeni ile etrafında bulunan kişiler ile kavga ederek incinmesidir.

Rüyada Pazı Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada pazı görmek din alimlerinden Kirmani (r.a) ya göre rızk, hayır ve kişinin hakkında söylenecek olan incitici laflardır. Molla Cami (r.a) kişinin ödemesi gereken borçlara, şüphe taşıyan işler yapmasına ve talihinin dönmesine işaret eder buyurmuştur. İmam Nablusi (r.a) ise rüyayı görenin şanı, haysiyeti ve namusu hakkında söylenecek olan kötü sözlerdir demiştir. Dini açıdan yapılan yorumlarda diyanet, kişinin sağlığı hakkında endişelenmesini gerektiren herhangi bir durum olmadığını ve tüm hayatı boyunca da sağlıklı olarak yaşayacağını gösterir şeklinde bir yorum getirmiştir. Seyyid Süleyman (r.a) ise, bir kadının yüzünden üzülmeye ve menfaate delalet eder diye buyurmuştur.

Rüyada Pazı Almak

Rüyada pazı almak, kişi verdiği emeklerin karşılığını fazlası ile alacak, ticaret hayatı gelişecek, çok istediği şeylere sahip olacak, hayatı eğlenceli ve kolay olacak demektir. Geçim sıkıntısı çekmeyecek, dünya nimetlerinden hiçbir zaman mahrum olmayacak, her zaman mutlu olacaktır. Sorun ve sıkıntılarının tamamı sona erecek, huzurlu bir ömür yaşayacak, hayal ettiği şeye çok kısa bir zaman zarfında sahip olacaktır.

Rüyada Pazı Yemek

Rüyada pazı yemek, rüya sahibinin son derece sağlıklı olduğunu ve kendi beslenmesi ve sağlığına her zaman önem gösterdiğini, hayatını bu şekilde sürdürmesi durumunda herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmayacağını göstermektedir.

Rüyada Pazı Toplamak

Rüyada pazı toplamak, kişinin eşi ile tartışma yaşaması, alacağı üst üste kötü haberler nedeni ile kendisini toparlayamaması ve yaptığı tüm işlerde aksilikler yaşamasıdır.

Rüyada Pazı Sarmak

Rüyada pazı sarmak, rüyayı gören kişinin tüm evlatları kendisi açısından hayırlı olacak, gelirinde büyük bir artış olacak ve mal varlığı fazlalaşacak demektir.

Rüyada Pazı Yıkamak

Rüyada pazı yıkamak, kişinin kardeşleri ile arasında tartışmaların yaşanması, çevresindeki kişilerin plan yapmak sureti ile onu alt etmeye çalışması, çok büyük problemler ile uzun bir süre mücadele etmek zorunda kalmasıdır.

Rüyada Pazı Kökü Görmek

Rüyada pazı kökü görmek, rüya sahibinin kötü geçecek olan bir görüşmeyi yapması, bu görüşmenin sonunda pişmanlık duymasıdır. Onu insan içerisine çıkamayacak bir hale getiren bir dedikodunun etrafa yayılması ve yakın bir arkadaşından darbe yemesidir.

Rüyada Pazı Dolması Görmek

Rüyada pazı dolması görmek, kişi bütün borçlarını ödeyecek, uzun süredir yapmak isteyip yapamadığı işleri bitirecektir.

Pazı Yaprağı Görmek

Pazı yaprağı görmek, işlerin kötüye gitmesi, rüya sahibinin daha önceden olaylı olarak ayrılmış olduğu kişi ile problemler yaşaması, sıkıntıya düşmesi ve yeni bir ilişkiye başlamasıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani