Rüyada “Rüyada Patron Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Patron Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Patron görmek, büyük çoğunlukla rüya sahibinin iş yaşamı ile alakalı olarak yorumlanır. Rüyada patron koltuğuna oturmak, kişinin iş yaşamındaki başarısı, itibarı kazanacağı ödüller ile yorumlanabilir. Rüyada patron ile evlenmek, eğer eğitimle alakalı bir işi varsa kariyerinde iyi bir yere gelebilir. Rüyada patron eşini görmek, özellikle akademik kariyerinde yükselebilir. Rüyada patron görmek, rüya sahibinin çalışma azmine ve hırsına yorumlanabilir. Bu şekilde emek vermeye devam eden kişi, bütün emeklerinin karşılığını alacak ve bolca para kazanacak demektir.

Rüyada Patron Görmek İslami Anlamı

Rüyada patron görmek, Kirmani(r.a.)’ya göre; kişinin aklındaki yeni iş fikirleri ve yeni atılımlar anlamına da gelir. Hiçbir işten korkmayan her konuda cesur olan kişi başarısının ve cesaretin karşılığını alacaktır. Azminin karşısında hiçbir şey durmayacaktır. Kendi işini kendi kuran bir patron olabilir. Rüyada patron gören kişinin geleceği parlak olacaktır.

Patron görmenin dini yorumu, İmam Nablusi şöyle buyuruyor; patron görmek maddi kazanç ve geçim sıkıntısından kurtulmaya delalettir. Eğer patrondan para alınıyorsa işten çıkmak, patronla kavga ediliyorsa geçim sıkıntısı çekmek demektir.

Rüyada Patron Olmak

Rüyada patron olmak, çok hayırlı değildir. Rüyayı gören kişi işi ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayacak ve belki de işsiz kalacaktır. Bu rüya tersine çıkan bir rüyadır. Bu yüzden parasal sıkıntılar yaşanılması mümkündür.

Rüyada Patronla Konuşmak

Rüyada patronla konuşmak, kişinin işinde kafasına oturmayan şeylerin olduğu ve düzeltmek istediği anlamına gelir. Bu yüzden kafasında bazı hesaplar ve planlar yapıyordur. İşi ile ilgili kafasında soru işaretleri var demektir.

Rüyada Patronla Tartışmak

Rüyada patronla tartışmak, çok hayırlıdır. Kişinin kazancının artması, işiyle daha fazla meşgul olması, eline geçecek paranın kendisini tatmin etmesi anlamına gelir. Kişi bu sayede birçok sıkıntısından rahatlıkla kurtulabilir.

Rüyada Patrona Sarılmak

Rüyada patrona sarılmak, yapılan işe olan bağlılığı gösterir. Kişi işine dört elle sarılacak ve daha başarılı olacaktır. Bu rüya aynı zamanda yeni bir iş kurmak ve yeni bir anlaşma yapmak anlamına da gelir. Ya da kişinin işinde terfi etmesi, yükselmesi olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Rüyada patronla kavga etmek, çok hayırlıdır. Kişinin bir süredir ödeyemediği borçları artık ödeyebilir hale gelmesi, elinin sıkıntıdan kurtulması anlamına gelir. Bu rüya zor günlerin bittiğini müjdeleyen çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu görmek, rüya sahibinin kafasının birtakım meselelerle meşgul olması, henüz çözemediği bu meselelerle sürekli canını sıkması anlamına gelir. Geçmişte verdiği yanlış bir karar ve yaptığı hata bugün de peşini bırakmamaktadır. Bu sebeple bazı can sıkıcı dedikodular duyabilir. İş yaşamında bazı sıkıntılı durumlar yaşayabilir.

Rüyada Patronunu Görmek

Rüyada patronunu görmek, çok hayırlıdır. Kişinin çok yetenekli ve renkli biri olması ve bu sayede herkes tarafından sevilmesi, iş yaşamında da yetenekleri sayesinde yükselmesi ve başarılı olması anlamına gelir. Çevresinde herkese yardımcı olan başarılı bir insan olmak ile tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani