Rüyada “Rüyada Patlıcan Görmek” Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek, rüyayı gören kişi için iki şekilde yorumlar getirilmiştir. Rüyada patlıcan görmek, prestij, başarılı olmak, saygınlık demektir. Bunun yanı sıra birde maddi sıkıntılar, ruhen problemler ve kederli bir dönem olarak nitelendirilir. Bazı rüya yorumcuları, rüya patlıcan görmek için olumlu işlerin olumsuza döneceği yönünde anlamlara geldiğini ifade etmişlerdir.

Rüyada Patlıcan Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyasında patlıcan gören kişiye şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında patlıcan gören kişi herkes tarafından kolay anlaşılamayan, zor bir karakter yapısı olduğu, herkesle anlaşamayacağı yönünde tabirler edilmiştir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüya sahibinin seçici bir yapısı olduğu, her şeyi beğenmeyen, uyumsuz bir yapısı olduğunu ifade etmiştir. Bundan dolayı çevresinden soyutlanan bir tip olarak, yalnız, içine kapanık birisi olarak nitelendirilmiştir.

Rüyada Patlıcan Yemek

Rüyada patlıcan yemek, büyük ticari planlar yapmak, geleceğe dönük yatırımlar yapmak, ailenin gelecekte maddi olarak sıkıntı çekmemesi demektir. Rüyayı gören kişinin girişken bir yapısı olduğu, yetenekli, liderlik vasfı olan bir kişiye delalet eder.

Rüyada Patlıcan Kurusu Görmek

Rüyada patlıcan kurusu görmek, itibarlı iken itibarsız duruma düşmek, zengin iken fakir duruma düşmek, sevilirken sevilmez duruma düşme anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin bazı hatalarından ders çıkarması gerektiği, aynı yanlışlara düşmemesi gerektiği ve tedbirli yaşam sürmesi yönünde bilinir.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz, sıkıntılı ve kederli bir zaman olacağı, rüya sahibi için kötü zamanlar olacağı, maddi ve manevi olarak sorunlar yaşayacağı, meslek hayatında git gel olacak bir dönem olarak ifade edilir. Kişi için hayırlı olan ne ise onun için dua etmesi önerilir.

Rüyada Patlıcan Közlemek

Rüyada patlıcan közlemek, iş dünyasında birçok sorunun üstesinden gelineceğine, gelirin iki üç kat artacağına, hayırlı ve sağlıklı çocukların olacağına, musibetlerden korunacağına, mutluluk ve huzura ulaşacağına, emek ve sabırla hayatın tadına varacağına, sağlık problemlerinden kurtulacağına rivayet edilir.

Rüyada Patlıcan Toplamak

Rüyada patlıcan toplamak, bir şeyleri elde etmek için emek verildiğine, büyük bir sınavdan başarı olmak için çok çalışıldığına, bir hastalıktan kurtulmak için büyük maddi ve manevi çaba sarf edildiğine, gelecekte huzurlu ve mutlu olmak sabır ile çok çalışıldığına işaret eder.

Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek, Aile ve akrabalara fayda sağlanacağına, yararsız bir durumdan yararlı bir duruma geçileceğine, bol kazanca, huzura ve mutluluğa, sağlıklı yaşama, daha yeni bir eve sahip olunacağına, ruhen rahatlamaya ulaşılacak yönünde yorumlanır.

Rüyada Patlıcan Dolması Görmek

Rüyada patlıcan dolması görmek, Tevekkül etmenin sonucunda duaların kabul olduğunu görmek, gereken her şey yapıldıktan sonra sonucun hayırlı olduğunu görmek, sıkıntılı zamanlara sabretmenin mükafatını almak, maddi problemlerin bitmesine ulaşmak, hayırlı bir iş ve eşe sahip olmak anlamları şeklinde bilinmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani