Rüyada “Rüyada Patlamış Mısır Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Patlamış Mısır Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada patlamış mısır görmek, temel olarak iki ayrı anlama gelir. Rüyada patlamış mısır gören kimse, az ile yetinerek sabırlı bir kul olmaya delalet eder. Rüyada patlamış mısır görmek, mutlu bir evlilik adına nişanlanarak ilk adımı atmaya delalet eder.

Rüyada Patlamış Mısır Görmenin Anlamı Nedir?

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki rüyada patlamış mısır görmek kişinin ilim yolunda harcadığı nefeslerin Allah katında karşılık göreceğinin kanıtı olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada Patlamış Mısır Almak

Rüyada patlamış mısır almak görkemli bir beldeye vali olarak atanmak demektir.

Rüyada Patlamış Mısır Yemek

Rüyada patlamış mısır yemek yoksulluğa düşmüş kişinin kimseye el açmadan ve muhtaç kalmadan kendi yağıyla kavrulması anlamına gelmektedir. Kişi ”azıcık aşım ağrısız başım” diyerek kendi görkemli hayatını kimselere sezdirmeden yaşar.

Rüyada Patlamış Mısır Vermek

Rüyada patlamış mısır vermek ”veren el, alan elden üstündür” sözünün gerçekliğine dair bir işaret olup hayırlı bir dua olarak kabul edilmektedir. Rüyada bir çocuğu bir kutu içerisinde patlamış mısır verip onun gülümsediğini gören kişi hayırlı bir hamle yaparak yakın çevresindeki insanların takdirini toplar. Rüyada hoşlandığı karşı cinsine bir kapı ardından patlamış mısır verdiğini gören kişi çok yakında dünya evine girer ve mutlu bir hayat sürer.

Rüyada Patlamış Mısır Dağıtmak

Rüyada patlamış mısır dağıtmak malının fazlasını infak eden Müslümanın hayır dolu bir hayat süreceğine delil getirmektedir. Rüyada patlamış mısırları eski püskü giysiler içerisinde bulunan, tamamen hırpani ve yoksul kişilere dağıttığını gören kişi yüzlerce insanın hayır duasını alabileceği bir işe kalkışarak sevap kazanır.

Rüyada Patlamış Mısır Patlatmak

Rüyada patlamış mısır patlatmak arkadaşlar ile çıkılacak uzun soluklu bir tatile delalettir. Bu tatilin sonunda yeni coğrafyalara ve yeni insan kültürlerine dair geniş bilgiler edinen rüya sahibi ilmini doğru bir şekilde arttırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Patlamış mısır patlatırken bir mısırın yüzüne doğru geldiğini gören kişi ufak çaplı bir kaza geçirse de mevcut işine geri dönüş yapar.

Rüyada Mısır Patlatmak

Rüyada mısır patlatmak eğlenmek amaçlı bir yerde toplanmaya, düğün için kendine yeni bir abiye ya da elbise bakmaya, durumdan istifade ederek bir arkadaşın yaptığı kötülüğü yüze vurmaya delalettir. Rüyada mısır patlatırken ocağın altının kendi kendine kısılıp kapandığını gören kişi gerçek hayatında dehşet verici bir an yaşayıp bu anı hayatı boyunca unutamayacak demektir.

Rüyada Yanmış Mısır Görmek

Rüyada yanmış mısır görmek ne kadar iyi niyetle girilirse girilsin bir işten hüsran ile ayrılmaya delalettir. Yanmış mısırların mutfak taşarak evin her yerin kapladığını gören kişinin hane içerisinde bitmek bilmeyen tartışmalar ve kavgalar çıkar. Yanmış mısırı çocuklarına yedirdiğini gören kişi çocuğun arkadaşlarına karıştığı için kendisine küstürür.

Rüyada Popcorn Görmek

Rüyada popcorn görmek Amerika ve Kanada gibi uzak ülkelerde yeni bir hayat kurmaya, evi ve arabayı satarak yurt dışında hareket etmeye, yeni bir hayat planı içerisinde yeni mutfak tatları ile karşılaşmaya delalettir. Aynı zamanda üzerinde popcorn yazan başka bir şey yediğini gören kişi zehirlenme tehlikesi atlatır ve oburluğunun bedelini öder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani