Rüyada “Rüyada Pasta Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pasta Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Pasta görmek, İslami yorumlara göre çoğu zaman hayırlı bir haber olabilir. Aynı zamanda hayırlı bir misafire, mal ve servete de yorumlanabilir. Rüyada Pasta görmek, beklenmedik bir yolculuğu da tabir olunabilir. Rüyada görülen pasta genel olarak hayrı işaret ettiğinden, yanlış yapılan yorumlara itibar edilmemelidir.

Rüyada Pasta Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) tabirine göre; Kirmani İhya (r.a) yorumuna göre; rüyada pasta yemek bir yolculuğa işarettir. Pasta yiyemeyen birine pasta verilmesi, üzüntü ve keder anlamına gelmektedir. Bir hayırda ve şerde bulunan ve bu huylarında uzaklaşan kişilerin rüyada pasta görmesi, o kişinin önceki haline tekrar döneceği anlamına yorumlanır.

İslam Alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) buyurduğu ve tasdiklediği üzere en gerçek olan rüyalar öğlen uykusunda görülen rüyalardır. Bu vakitlerde görülen rüyalar gerçeklik anlamına çok yakın olduğu düşünülmektedir.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek, İslami yorumlara göre hayırlı ve eğlenceli bir işe adım atmak anlamına gelir. Rüyada çikolatalı pasta yediğini gören kişi, mutlu haberler alacağı ve yeni bir işe başlayacağı olarak yorumlanır. Aksine kremalı pasta görmek ise pekiyi sayılmaz. Renkli ve meyveli pasta mutluluk ve sevinç veren bir haberdir. Pasta yiyen kişi gelen bolluğa sevinecektir.

Rüyada Pasta Kesmek

Rüyada pasta kestiğini gören kişi, çevresinde güvendiği insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kendisini çekemeyen kişiler yüzünden zor durumlarda bırakılarak, maddi veya manevi zararlara uğrayacağı olarak yorumlanır. Pasta her türlü zahmetle alınan mala işaret eder. Elindeki pastayı yemek istemeyen, zorluklarla kazandığı malı yemek istemez.

Rüyada Pasta Pişirmek

Rüyada pasta pişirdiğini gören kişi için bu iki şekilde yorumlanabilir. Kişinin kendi hayatını şekillendirmesi için hayırlı bir yol izlemesine, bunun için çeşitli planlar yapmasına yorumlanabilir. Rüyada pasta yiyememek ise üzüntü ve keder anlamına gelir.

Rüyada Pasta Almak

Rüyasında pasta aldığını gören bir kişi için bu, kalabalık bir ortam veya yeni edineceği arkadaşlıklar hakkında işaret verici olarak yorumlanabilir. Ayrıca kişinin yeni tanışacağı kişiler hakkında da doğru kararlar vermesi gerektiği şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda rüyada pasta dağıttığını görmek, kişinin malını servetini cimrilik yapmayarak paylaştığını, hayırsever ve yardımsever bir kişi olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Pasta Mumu Yaktığını Görmek

Rüyada pasta mumu yaktığını gören bir kişi, birçok kişiye ve muhtaç kişilere iyilik yaparak hayır dua almaya, itibar görmeye, yaptığı işlerde hayırlı kazançlar elde etmesine yorumlanır. Rüyasında pasta yediğini gören bekar ise hayırlı bir kısmet ve mutlu bir evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada Pasta Atmak

Rüyada Pasta attığını gören kişinin elinde olan fırsatları değerlendirememesinden dolayı hayal kırıklığı yaşamasına, parasal anlamda büyük sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelmektedir.  Rüyayı gören kişi evli ise, hayırlı gelen bir misafire veya mutlu haberler alacağı yolculuğa işarettir.

Rüyada Kuru Pasta Görmek

Rüyada kuru pasta görmek, kişinin beklediği bir durum karşısında sevinçli haber almasına ve buna istinaden kutlama yapmasına, coşkuya işaret etmektedir. Rüyada kuru pasta ikram ettiğini görmek, söz, nişan, düğün gibi önemli ve mutluluk getirici hazırlıkların yaşanacağına yorumlanabilir. Rüyada kuru pasta yediğini görmek ise, istenilen murada erişileceği anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani