Rüyada “Rüyada Paspas Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Paspas Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada paspas görmek, rüya sahibinin haklının yanında durmasına, haksızlığa meydan vermemesine delalet eder. Rüyada paspas gören kimse, kişinin çevresinde bulunan vicdansız kişilerden uzak durmasına yorumlanır.

Rüyada Paspas Görmenin Anlamı Nedir?

Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı, helal lokmaya,hak yememeye, doğruların yanında olmaya yorumlamıştır.

Rüyada Paspas Almak

Rüyada paspas almak, rüya sahibinin yaptığı doğru hareketlerden dolayı çevresinden hürmet görmesine, kısa zamanda doğru noktalara gelmesine yorumlanır. Rüya sahibi haklının yanında olarak, hakkı savunan kişi olduğundan çevresinde de manevi açıdan yüksek bir mertebeye ulaşmasına delalet eder.

Rüyada Paspas Yapmak

Rüyada paspas yapmak, rüyayı gören kimsenin yaptığı işlerde düşmanlarına uymamasına, vicdansızlığa ortak olmamasına tabir edilir. Böylece, rüya sahibinin rızkının artmasına, kısa zamanda istediği noktalara erişmesine ve hanesinde bolluk yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Paspas Silkelemek

Rüyada paspas silkelemek, rüyayı gören kişinin çevresinde olan düşmanlığı fark ederek, bu kişilerden uzak durmasına ve doğru yolu bulmasına yorumlanır. Özellikle, geçmiş zaman içerisinde düşmanları ile işbirliği yapan kişinin kötülükleri ve fena durumları fark ederek, doğru yola sapmasına, bu sayede hanesinde de huzuru sağlamasına yorumlanır. Genel olarak hane içerisindeki bereketli günlere de tabir edilir.

Rüyada Paspas Yıkamak

Rüyada paspas yıkamak, rüyayı gören kişinin yaptığı kötülüklerden uzaklaşmasına, hak yoluna girmesine, gönül ferahlığına erişmesine tabir edilir. Geçmişte büyük günahlar işleyen ve haksızlığa ortak olan kişilerin doğru yolu bulmasına bu sayede hanesinde de huzurlu günlerin gelmesine delalet eder.

Rüyada Paspas Sermek

Rüyada paspas sermek, rüya sahibinin yeni başlangıçlara adım atmasına tabir edilir. Özellikle, kötülüklerden uzak durmaya, yeni bir insan olmaya ve doğruların yanında olmaya delalet eder. Genel olarak hanesine ya da yakın çevresine düşman olan kişilerin bir anda değişerek, hanesine daha bağlı kişiler olmaya yorumlanır.

Rüyada Paspas Çekmek

Rüyada paspas çekmek, rüya sahibinin hayatına giren yeni kişilere ya da yeni gelişecek olaylara yorumlanır. Genel olarak bu rüya, kişinin hayatına giren yeni kişilerin haneye mutluluk getirmesine, hanedeki küslükleri bitirmesine tabir edilir. Evli çiftler için genel olarak bir bebek haberi olarak yorumlanabilir.

Rüyada Toz Bezi Görmek

Rüyada toz bezi görmek, rüya sahibinin çevresinde görülen düşmanlığa ya da dedikodu gibi kötü durumlara tabir edilir. Genellikle, rüya sahibinin hanesini etkileyecek bir konunun ortaya atılmasına, kötü davranışların hane halkını etkilemesine, dedikoduların hanede huzursuzluğa yol açmasına yorumlanır.

Rüyada Örgü Paspas Görmek

Rüyada örgü paspas görmek, rüya sahibinin uzun zamandır tanıdığı bir dostundan fenalık görmesine tabir edilir. Bu kişi hane içerisinde bir akraba olabileceği gibi haneye yakın bir dost da olabilir. Dost görünümlü düşmandan gelen kötülük ve dedikodu şeklinde rüya yorumlanabilir. Ayrıca, bu rüya hanede birlik ve düzenin bir anda bozulmasına, fena durumların ortaya çıkmasına, düşmanların çoğalmasına da yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani