Rüyada “Rüyada Pasaport Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pasaport Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pasaport görmek, rüya sahibinin yeni bir iş için adım atmasına, yeni işlere ortak olmasına yorumlanır. Rüyada pasaport gören kimse, İslami açıdan rüyada pasaport görmek, hayırlı bir işe giriş yapmaya, yeni insanlar tanımaya delalet eder.

Rüyada Pasaport Görmenin Anlamı Nedir?

Rüya alimlerinden olan Kirmani (r.a) bu rüyayı sevilerek yapılan işe, iş sonunda elde edilen hayra yorumlamıştır.

Rüyada Pasaport Kaybetmek

Rüyada pasaport kaybetmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde hata yapmasına, kötü yola başvurmasına ve hanesinde huzursuzluk yaratmasına yorumlanır. Genel olarak düşmanlarla işbirliğine, haksız kazanca göz dikmeye, bu sebep ile rızkın azalmasına delalet eder.

Rüyada Pasaport Almak

Rüyada pasaport almak, rüyayı gören kişinin bir iş için yolculuk yapmasına ya da yeni bir işe başlamasına yorumlanır. Genel olarak hayırlı işlerin başlangıcına, rızkın yapılan işlerle birlikte artmasına, kazancın bir anda bollaşmasına tabir edilir. Kişi için hayırlı pek çok işin peşpeşe gelmesi şeklinde de rüya tabir edilir.

Rüyada Pasaport Yenilemek

Rüyada pasaport yenilemek, haneden bir kaç kişinin birlik olup yeni başlangıçlara adım atmasına yorumlanır. Ayrıca, kişiye refah sağlayacak bir mal varlığı şeklinde de tabir edilir. Bir miras ya da büyük bir yatırım rüyanın genel yorumu arasındadır. Kişinin yapacağı işlerden ya da gelen mirastan büyük kazanç sağlamasına, hanenin bir anda zenginleşmesine yorumlanır.

Rüyada Pasaport Çıkarmak

Rüyada pasaport çıkarmak, rüyayı gören kişinin hanesine yeni bir bireyin katılmasına delalet eder. Bazen bu kişi evlilikle gelen bir kimse olabileceği gibi müjdeli bir bebek haberi de olabilir. Ayrıca, haneden uzun zamandır uzak kalan bir bireyin tekrar haneye dönmesi, hanede bu sebep ile huzurun görünmesi şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada Pasaport Kontrolü Görmek

Rüyada pasaport kontrolü görmek, rüya sahibinin yanlışlarını fark ederek, doğru yolda ilerlemesine bu sayede hanesinde de huzur bulmasına yorumlanır. Özellikle, hanesine büyük sıkıntı veren kimselerin hatalarını fark ederek hanesine dönmesine, hanesindeki huzursuzluğu bitirmesine delalet eder.

Rüyada Yeşil Pasaport Görmek

Rüyada yeşil pasaport görmek, oldukça hayırlı bir rüyadır. Haneye müjdeli haberlerin gelmesine, duaların bir anda kabul olmasına, beklenen kişilerin haneye ulaşmasına tabir edilir. Genel olarak rüya sahibi ile ilgili güzel gelişmelerin olmasına, beklenen haberlerin kısa sürede haneye ulaşmasına yorumlanır.

Rüyada Yırtık Pasaport Görmek

Rüyada yırtık pasaport görmek, rüya sahibinin bir anda sıkıntılı bir işin içine düşmesine tabir edilir. Yolunda gibi görünen işlerin bozulmasına, hanede kargaşa durumun olmasına, dostluk ilişkilerinin zarar görmesine yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin işle ilgili sorunlarının artmasına ve sıkıntılı günlere delalet eder.

Rüyada Vize Görmek

Rüyada vize görmek, genel olarak bir anlaşma şeklinde kabul edilir. Hanede küs olan kişilerin barışarak, anlaşma yolunu bulmasına ve hanede düşmanlığın bitmesine tabir edilir. Özellikle, rüyayı gören kimse evliyse hanesinde eşi ile olan kırgınlığın bitmesine, huzurlu günlerin haneye yaklaşmasına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani