Rüyada “Rüyada Pasaj Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pasaj Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pasaj görmek, eğer evli değil ise kalabalık ve eğlenceli bir ortama gireceğine ve gittiği o yerde ise hayatını birleştireceği insan ile tanışabileceği anlamına gelir. Rüyada pasaj gören kimse, son derece güzel manalara sahip olan rüyada pasaj görmek rüyayı gören kişinin her anlamda huzura ve refaha erişeceğine işaret eder. Rüyada pasaj görmek, ticaret ile uğraşıyor ise işlerinin açılacağına, kalan miras var ise değerleneceğine ve maddi ve manevi yönden hayatının olumlu yönde değişeceğine delalet eder.

Rüyada Pasaj Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyanın dini açıdan yorumu ise, yine son derece hayırlı anlamlar taşımaktadır. Rüyada pasaj görmek kişinin namaz ibadetine başlayacağını ve düzenli olarak ibadetini yerine getireceğine işaret etmektedir. Gördüğümüz rüyaların her zaman gerçekleşeceği veya gerçek mesajlar iletmediği öncelikle bilinmelidir. Şöyle ki Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; her görülen rüya gerçek değildir, görülen rüyaların yalnızca bazıları gerçektir ve oda genellikle öğle uykusunda görülen rüyalar olmaktadır.

Rüyada Pasaja Girdiğini Görmek

Rüyada pasaja girmek, kişinin yeni ve kapsamlı bir işe gireceğine ve girmiş olduğu bu işten çok büyük başarı ve kazanç elde edeceği anlamına gelir. Özellikle ticari açıdan son derece kazanç ve refah elde edeceğine işarettir.

Rüyada Pasaja Gitmek

Rüyada pasaja gitmek, yine rüyayı gören kişinin daha önce yapmadığı ve farklı bir işe girerek bu işte başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Pasajdan Çıkmak

Rüyada pasajdan çıkmak, rüyayı gören kişinin oldukça güç bir durumdan kurtulacağını ve rahata ereceği anlamına gelir. Varsa aile içerisinde ki sıkıntılar veya maddi anlamda yaşadığı sıkıntılar sona erecektir.

Rüyada Pasajda Kaybolmak

Rüyada pasaj görmek bir nevi rüyayı gören kişiye verilen bir uyarı olmaktadır. Kişinin aşırı menfaatçi ve mala olan düşkünlüğünden kurtulması gerektiğine, yanlış içinde olduğuna ve kendini düzeltmesine delalet eder. Bu durumu düzeltmez ise çevresinde ki insanları kaybedecektir ve bir takım sorunlar yaşayacaktır.

Rüyada Pasajda Gezmek

Rüyada pasajda gezmek yine her anlamda bolluk ve berekete, hayırlı işlere ve kazançlara, hayırlı kısmete delalettir.

Rüyada Pasajda Alışveriş Yaptığını Görmek

Rüyada pasajda alışveriş yapmak birkaç şekilde yorumlanır. Pasajdan kıyafet alan kimse ufak tefek sorunlar yaşar. Aldığı ürün yiyecek içecek ise, rüyayı gören kişinin kısmeti ve şansı açılır. Ayrıca çalışıyor ise maaşının artacağına ve ailecek refaha erişeceklerine işaret olur. Rüyasında pasajda ne aldığını hatırlayamamak kişinin unuttuğu bir borcu olduğunu ve elinden para çıkacağını gösterir. Rüyayı gören kişi yaşlı ise manevi huzura, hasta ise de iyileşeceğine delalet olunur.

Rüyada Kapalı Çarşı Görmek

Rüyada kapalı çarşı görmek kişinin maddi açıdan imkanları olduğu halde o parayı harcamayacağı, varlıklı iken yokluk sıkıntısı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mısır Çarşısı Görmek

Rüyada mısır çarşısı görmek, gören kişi için şuan yaşadığı hayatın tam tersi olacağı anlamı taşır. Öyle ki kişi varlıklı ise mali sorunlar yaşayacak, eğer varlık değil ise büyük kazançlar elde edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani