Rüyada “Rüyada Parti Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Parti Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada parti görmek, hayatta karşısına çıkabilecek istenilmeyen birtakım olayların olmasına ve bu olaylar silsilesi ile daha çok sorunun ortaya çıkmasına alamet eder. Rüyada parti gören kimse, iş ve özel hayatında birtakım para sıkıntısı yaşayacağı anlamına gelir ve rüya sahibini zor günler beklemektedir. Rüyada parti görmek, rüya sahibi işin içinden bir türlü çıkamayıp üst üste sıkıntıların gelmesini işaret eder.

Rüyada Parti Görmenin Anlamı Nedir?

İslam bilginlerinin görüşlerine göre rüyada parti görmek çeşitli şekillerde farklı anlamları sayesinde yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada parti görmek durumlarının farklı anlamlarına bakılması gerektiğini buyurmuştur. Kirmani (r.a), rüyada parti görmeyi; rüyada parti vermek, rüyada partiye gitmek, rüyada partiye hazırlanmak vb… bakılması gerektiğini söylemiştir. İmam Nablusi (r.a) ise, bu rüyayı gören kişiyi sıkıntılı günler beklediğini ve bir girdap gibi yokuşa sürüklenebilir olduğundan bahsetmiştir.

Rüyada Parti Vermek

Rüyada parti vermek, rüyayı gören darda kalmayacak ve başarılar elde edecek; kişinin karşısına hayırlı kısmetler çıkacak ve aklında ne varsa her şeyiyle bundan güçlükle başa çıkabilecektir. Kişi yaptığı başarılar ile çevresindeki herkesle paylaşacak olup mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Partiye Gitmek

Rüyada partiye gitmek, kendisine kötülük yapmış kişileri affedecek, büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirecek ve kazanç elde edecektir. Uzun süredir kendisini zor duruma sokan borcun nihayet ödeneceğine göre de yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin çevresindeki insanlara karşı temkinli davranacağına, onlara güvenmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Partiye Hazırlanmak

Rüyada partiye hazırlanmak, kişinin kendisine karşı kötülük edecek olan kişilere karşı dikkatli davranacağına işaret eder. Kişi çevresinde kimseye güvenmeyecek olup, sırlarını da paylaşmayacaktır.

Rüyada Partiye Geç Kalmak

Rüyada partiye geç kalmak, kişinin yapmış olduğu başarıların herkes tarafından unutulacağına, hafızalardan silineceğine göre yorumlanır.

Rüyada Parti Üyesi Olmak

Rüyada parti üyesi olmak, kişinin sosyal hayatında birtakım sorunları var demektir. Bu sorunlardan kurtulması için hayatını düzene sokması ve kendisine biraz çeki düzen vermenin iyi geleceğini düşünerek davranması gerekir.

Rüyada Parti Başkanı Olmak

Rüyada parti başkanı olmak, kişinin sosyal ilişkilerinin düzelecek olup aynı zamanda lider vasfının da ortaya çıkacağı anlamına gelir. Kişi çevresinde artık seçkin biri haline gelir ve herkes tarafından sevileceğine göre yorumlanmaktadır. Herkes onun sözüne bakacak olup, rüya sahibine her türlü konuda danışılacağı anlamına gelmektedir. Kişi herhangi bir yere gittiğinde gözünün hep üzerinde olacağı anlamına gelir ve ortamlarda aranan isim haline gelir. Aynı zamanda herkes tarafından lider olacaktır.

Rüyada Parti Binası Görmek

Rüyada parti binası görmek, kişi hayatında basamaklar çıkacağına ve çok iyi yüksek mevkilere geleceğine işaret eder. Kişi ayrıca etrafından çok büyük kimseler tanışacak olup, büyük bir kalabalığa adım atacağına delalet eder.

Rüyada Parti Eğlence Görmek

Rüyada parti eğlence görmek, kişi coşkulu bir kalabalığın içerisine girmesine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani