Rüyada “Rüyada Parke Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Parke Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada parke görmek, rüya tabiri yapan kişiler tarafından genellikle maddi ve manevi zenginliğin artacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada parke gören kimse, yapılan işlerin karlı olacağına, kişinin ticarethane kuracağına, iş hayatında başarılı adımlar atacağına ve rakipleri karşısında öne geçip üstünlük kazanacağına rivayet eder.  Rüyada parke görmek, birikimlerin en doğru ve hayırlı bir şekilde kullanılacağı ve bunun sayesinde elde edilen mal varlığı ile geri kalan hayatının çok rahat geçeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Parke Görmenin Anlamı Nedir?

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada evin yerlerinin tertemiz olması, cilalı parkeler ve ahşap zemin görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda büyük bir mal sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Parke Almak

Rüyada parke almak, dünya malında bolluğu simgelemektedir. Parke alan kişinin yüce izzeti bol olur. Rüya yorumcularının genel tabiri, rüyada parke aldığını görmek zengin olmak demektir şeklindedir. Kişiye gelecek olan ganimet ve mala işaret etmektedir. Parkelerin temizliği oranında menfaate ve kısmete işarettir.

Rüyada Parke Taşımak

Rüyada parke taşımak lüks, konfor ve rahatlama durumları temsil etmektedir. Parke taşıyan kişinin hayatında ki olumsuz hiçbir şeye odaklanmak istemediğini, her bir olayın kontrol altında olduğunu hissettiğini göstermektedir. Bununla birlikte parke taşımak kolay olmadığını zaten bildiğiniz zor bir durum hakkında rahata kavuşmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Parke Silmek

Rüyada parke silmek, başarılı bir döneme, mutlu olmaya ve kendine güvene alamettir. Rüyada parke silmek hayatın artık yolunda gittiğine delalet etmektedir. Aynı zamanda kişinin dünya evine gireceğine ya da içine kapanık durumunda daha sosyal ve dışa dönük bir tavra gireceğine tabir olunur.

Rüyada Parke Sökmek

Rüyada parke sökmek, rüya sahibinin yeniliklere açık olacağına, sorun ve sıkıntının olmadığı bir hayata başlayacağına ve her ne olursa olsun kendini iyi hissetmeye devam edeceğine, her zaman şükür edeceğine ve hayata güzel bakmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Parke Taşı Görmek

Rüyada parke taşı görmek, kişinin büyük ve çok güzel fırsatları elde edeceğine ve bu güzel gelişmeler karşısında çok mutlu olacağına alamet etmektedir. Bu gelişmeler hem ticari hayatında hem de aile hayatında yer alacaktır ve her iki alanda da huzur baki olacaktır.

Rüyada Kırık Parke Görmek

Rüyada kırık parke görmek genel olarak sıkıntıya yorulmaktadır. Kişinin başına gelecek olan uğursuzluklara ve gergin ve sıkıntılı günler geçirmeye tekabül etmektedir. Bununla birlikte hane içinde oluşacak olan tartışmaların da habercisidir.

Rüyada Laminant Parke Görmek

Rüyada laminant parke görmek, yaşanacak olan kötü bir olaya ve bunun sonrasında yaşanacak olan hem üzgün hem de korkak hale işaret etmektedir. Rüyayı görmüş olan bireyin çok yakın arkadaşının sandığı gibi biri olmadığını öğrenmesine ve ondan ürkmesine tekabüldür.

Rüyada Cilalı Parke Görmek

Rüyada cilalı parke görmek, meslek yaşamında şansa, kısmete ve yükselişe yorulur. İşini eksiksiz ve kusursuz yapmak sayesinde iş dünyasında ön plana çıkılacağının habercisidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani