Rüyada “Rüyada Parfüm Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir” Görmek

Rüyada Parfüm Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir

Rüyada parfüm görmek, genel olarak, kişinin hızlı ve bir o kadar da keyifli günler geçireceğine delalettir. rüyada parfüm gören kimse, kişinin hayatının duygusal bir döneme gireceğinin ve yoğun bir aşk trafiği yaşayacağının habercisidir. Rüyada parfüm görmek, kısa süreli de olsa romantik, eğlenceli ve duygusal bir dönem geçirileceği işaret ediliyor. Rüyada parfüm görmek, aynı zamanda aşkta başarılı olunacağını işaret eder.

Rüyada Parfüm Görmenin Anlamı Nedir?

İslam alimlerinden İmam Nablusi’ ye göre rüyada koku (parfüm) görmek şu anlamlara geliyor. Rüyada koku (parfüm) gören iyi bir hayat sürer. Güzel koku erkekler için, iyilikle anılmaya ve övülmeye delalet eder. Rüyayı gören kadınsa ve kadının kocası yoksa evleneceğine işaret eder.

Rüyada Parfüm Almak

Rüyada parfüm almak, genellikle güzel bir kadını temsil eder. Bu sebeple rüyayı gören bekarsa evlenir, evli ise eşi ile güzel bir beraberliği olur. Güzel koku daima iyi ve güzel bir ahlak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını birleştirmek için hayalini kurduğu kişiye delalettir. Ayrıca çocuk özlemi duyan çiftlere işaret eder.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıkmak, gerçek yaşamda yeni insanlarla karşılaşılacağına, yeni ve farklı ortamların içerisine girileceğine, yeni başlangıçlar yaşanacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına alamettir.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak, hayallere ve amaçlara en kısa zamanda kavuşulacağına işaret eder. Rüyada parfüm kokladığını gören kişi, ilgisini çekecek ve kendisine eğlenceli gelecek bir olayla karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada Parfüm Satmak

Rüyada parfüm satmak, dünyevi işlerin yolunda gitmesi anlamına gelir. Ayrıca sorunlardan kurtulup huzuru ve mutluluğu bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, haram ve helal olmayan kazançtan uzak duracağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, kendisine uygun iyi bir kariyerin onu beklediğine ve yüklü kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada Parfüm Dökmek

Rüyada parfüm dökmek, İyi ve hayırlı olandan çok kötü habere delalet eder. Rüya sahibinin dayanılması oldukça zor, büyük bir acı yaşayacağına işaret eder. Sevdiği bir kişinin acısını yaşayarak onsuz kalmasına işaret eder.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada parfüm şişesi görmek, rüyayı gören kişinin kafasındaki sorulara cevap bulacağına, kardeşlerle el ele verilerek bir iş kurulacağına ve rakiplere karşı galip gelineceğine delalet eder. Rüya sahibinin dikkatini çekecek bir olayla karşılaşacağı ve merakını gidermek için olayın peşine düşeceğini işaret eder.

Rüyada Parfüm Şişesi Kırmak

Rüyada parfüm şişesi kırmak, rüyayı gören kişinin fazla tanımadığı kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Ayrıca işlerin kötüye gitmesine, geçim sıkıntısının yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı bir dönem yaşayacağına delalet eder. Eş, dost ya da akrabaları tarafından ihanet yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüyada deodorant görmek, Rüyayı gören kişin tuttuğunu koparan bir kişiliği olduğunu ve hayatı boyunca hiç mağlubiyet yaşamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde büyük sorunlar yaşadıktan sonra, sabrının karşılığını alacağına ve işlerinin her geçen gün daha düzgün ve hayırlı bir hal alacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani