Rüyada “Rüyada Papatya Görmek” Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, birçok manası vardır. Rüyada papatya görmek iyiliğe, sakinliğe ve huzura yorumlanmaktadır. Rüyasında papatya gören kişi, temiz kalpli kimsenin kötülüğüne istemeyen ve saf duyguları olan kişidir. Rüyada papatya görmek ve koklamak güzel haberler almak ile tabir edilmektedir. Bazı alimlerin papatya ile ilgili yaptıkları dini yorumlarını yazının devamından öğrenebilirsiniz.

Rüyada Papatya Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Papatya gören kişinin iyi dostluklar ve arkadaşlıklar ettiğini söylemiştir. Rüyasında papatya gören bir kişi, sevdikleri tarafından düşünülür ve saygı duyulur. Kirmani (r.a) Papatyayı gönül ilişkilerine yormuştur. Rüya sahibi, gönlündeki insan ile kavuşacak ve hayatı boyunca onunla mutlu olacaktır. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada Papatya Tacı Görmek

Rüyada papatya tacı görmek, hamile bir bayanın kız çocuğu olacağı ile yorumlanmıştır. Rüyasında taç yapan kişi, eşinin iyiliği için çabalıyordur. Birine papatya tacı verdiğini görmek, o kişi ile birlikte başarılı işler yapmak ile tabir edilir. Aynı zamanda yakın zamanda yapılacak düğün ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Papatya Falı Bakmak

Rüyada papatya falı bakmak, şüpheye düşmek ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kendine fal bakıyor ise kısa bir süre içerisinde bir konuda yanılır ve güveni sarsılır. Başkası için bakıyor ise onun tehlikeli olduğunu düşünüyor ve o kişiden korkuyordur.

Rüyada Papatya Koklamak

Rüyada papatya koklamak, çok temiz yorumlanmaktadır. Papatya koklayan kişi çok mutlu olur. Çok sevinçli haberler alır. Rüyada bir başkasına papatya koklatmak, o kişiye olan duyguların karşılıksız olmadığı anlamına gelmektedir. Papatya koklamak başarı ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Papatya Çiçeği Görmek

Rüyada papatya çiçeği görmek, mutluluk ile tabir edilir. Papatya çiçeği temiz kalpli insan olarak tabir edilmektedir. Kişi rüyasında kendini görüyor ise hastalık ve dertlerinden kurtulur. Borçlarını öder ve düzlüğe çıkar. Başkasını görüyor ise o kişiye yardımı dokunur.

Rüyada Papatya Almak

Rüyada papatya almak, beklenilen yardımın geleceği ile yorumlanır. Rüyayı gören kişiye kısa zamanda müjdeli haberler ulaşır. Rüyada alınan papatya başkasına veriliyor ise başkasının yardımına koşmaya ve onun duasını almaya yorulur. Rüyayı gören kişi aldığı papatyayı atıyor ise hayal kırıklığı ile yorumlanır.

Rüyada Papatya Tarlası Görmek

Rüyada papatya tarlası görmek, çekilen fakirliğin biteceğine yorulur. Rüya sahibi üzüntülerinden, dertlerinden ve borçlarından kurtulur. Tarla ticaret ve mahsül anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi yeni bir işe başlar ve çok başarılı olur.

Rüyada Papatya Çayı İçmek

Rüyada papatya çayı içmek, ruh ve beden yorgunluğu ile tabir edilir. Rüyasında papatya çayı içen kişi, çok yorulmuştur ve kafasını dinlemek için bir süre kimse ile görüşmez. Aynı zamanda sakin ve iyi niyetli insanları temsil eder. Rüyada kalabalık bir yerde papatya çayı içmek, şehir havasından sıkılmaya, uzun yola, gidilecek kısa tatile ve sıcak suda şifa bulacak hastalığa da yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani