Rüyada “Rüyada Papatya Bahçesi Görmek” Görmek

Rüyada Papatya Bahçesi Görmek

Rüyada papatya bahçesi görmek, genel itibari ile hayır ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yaşamlarındaki tüm sıkıntılarından kurtularak büyük bir huzura ve refaha kavuşurlar. Bu rüyanın sahibinin eğer yaşadığı sağlık sorunları varsa veya ailesinden birileri hasta ise, bu rüya bu hastalıkların Allah’ın izni ile kısa zamanda iyileşeceğine delalettir.

Rüyada Papatya Bahçesi Görmek İslami Anlamı

Genel olarak mutluluğa, bol rızka yorulan rüyada papatya bahçesi görmek hakkında İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında papatya bahçesi içerisinden yürüdüğünü gören kimse, hayırlı bir yola gider. Ancak bazen de bu rüya gidilen yolun belirsizliğini işaret eder. Bu kimsenin dikkatli olması ve çevresinde gördüğü güzelliklere aldanmaması gerekir. Aynı rüya hakkında Kirmani (r.a) yorumu ise; bu rüya sahibi bekar ise evleneceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada papatya bahçesi görmek evli olan kimselerin evinde huzura ve sahip olunacak hayırlı evlatlara delalettir.

Rüyada Papatya Koparmak

Rüyada papatya koparmak, farklı şekillerde tabir olunmaktadır. Bir görüşe göre rüyasında papatya kopardığını gören kişi beklediği hayırlı bir işe veya nimete kavuşur. Diğer bir yoruma göre ise, papatyayı koparan kişi genç bir kız veya erkek ise, yakın bir zamanda hayırlı bir talibi çıkar, evlenir.

Rüyada Papatya Toplamak

Rüyada papatya toplamak, sahip olunacak büyük bir rızka delalettir. Rüyasında geniş bir papatya tarlasından demet demet papatyalar kopardığını gören kişi borçlarından kurtulur, maddi sıkıntılarını aşar ve yeni, rahat bir yaşama sahip olur.

Rüyada Papatya Kurusu Görmek

Rüyada papatya kurusu görmek, kişinin çevresinde bulunan acımasız, merhametsiz bir kimseyi işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi bu kimseden uzak durmalı, onun vereceği zararlara karşı temkinli davranmalıdır. Aynı zamanda bu rüya, bir halden diğer bir hale geçmeyi işaret eder. Yani bu rüyanın sahibinin yaşamında ani değişimler olabilir. Kişi bu değişimlere karşı hazırlıklı olmak zorundadır.

Rüyada Papatya Demeti Görmek

Rüyada papatya demeti görmek, mutluluk ve sevinç ile tabir edildiği gibi bazı rüya yorumlarına göre hüzün ile de açıklanmaktadır. Bu yorum tamamen rüya sahibinin genel ruh haliyle ilgilidir. Rüyayı gören kimsenin maddi manevi sıkıntıları varsa, bu rüya onun bu sıkıntılarını temsil eder. Ancak bu rüyayı gören kişi kısa sürede tüm bu sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada Papatya Koklamak

Rüyada papatya koklamak, ferahlığa ve zenginliğe işarettir. Bu zenginlik yalnızca maddi bir zenginlik değildir. Bu rüyayı gören kişi ilim yönünden veya manevi yönden de kendisini geliştirecek bir birikime sahip olacaktır. Rüyada görülen papatyaların görülme şekli, rüyanın yorumlanması için bir ipucudur.

Rüyada Papatya Buketi Görmek

Rüyada papatya buketi görmek, rüya sahibine uzak bir yerden gelecek hayırlı haberlere işaret eder. Bu rüyanın sahibi büyük bir sevince nail olacaktır. Eğer kişi rüyasında papatya kopardığını görürse, bu kişi uzun zamandır uğrunda mücadele verdiği bir konuda başarıya kavuşur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani