Rüyada “Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada papağan görmek, çok güzel olaylar yaşamak anlamına gelir. Rüyada görülen renkli papağan keyif veren insanlara, renkli yaşantıya, huzur dolu günlere işarettir. Rüyada papağan görmek çok hayırlı bir kimse ile tanışmak ve aşk yaşamak demektir. Bu kişi ile beklenmedik bir anda karşılaşıp çok etkilenmeye ve hayırlı bir evlilik yapmaya delalettir. Papağan görmek ilim irfan sahibi olmak ile de açıklanır.

Rüyada Papağan Görmek İslami Anlamı

Papağan yalan söyleyen ve boş konuşan kişiyi de ifade eder. Rüyasında papağan gören kişi eğer kadın ise çevresi tarafından çok dikkat çeken ve herkesin ilgi duyduğu biri olmaya yorumlanır. Rüyada papağan görmeni dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada papağan yalan söyleyen acımasız kişilere delalettir. Ayrıca zina yapan erkeğe ve yabancı kadına da işarettir.

Rüyada Papağan Sevmek

Rüyada papağan sevmek, kişinin hayatının belirsiz geçeceği ve hayatında dengesizlikler olacağı anlamına gelir. Ani değişimlere de işaret eder. Çok çabuk güvenmek ve sevmekten kaynaklı olarak zor zamanlar geçirilebileceğini gösterir.

Rüyada Papağan Beslemek

Rüyada papağan beslemek, en yakınında olan ve çok güvenilen biri tarafından iftiraya ve bundan doğacak olumsuz sonuçlara yorumlanır. Kişinin çevresine dikkat etmesi ve sırlarını açık etmemesi gerekir. Çevresi tarafından saygınlık kazanması, her yerde sözünün geçmesi, tanınması söz konusudur.

Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek, özel ilişkilerde doğabilecek sıkıntılı durumları işaret eder. Biriyle ilişkiye başlamadan önce mutlaka iyi düşünülüp karar verilmelidir. Herkes tarafından çok sevilmek ve sözüne güvenilen biri olmak ile yorumlanır. Rüyada papağan görmek eğer tasma var ise çok mutlu bir izdivaç ile yorumlanır.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada Papağan yakalamak, gıybet yapan ve arkadan kuyu kazan kişiler ile yorumlanır. Bunların ortaya çıkması, bütün sırların ifşa olması ve arkasında gelecek karmaşa durumlarını ifade eder. Rüya sahibi bu sebep ile çevresinde çok büyük değişiklikler yapabilir.

Rüyada Konuşan Papağan Görmek

Rüyada konuşan papağan görmek, kişinin fazla lükse düşkünlüğünü gösterir. Bu sebeple yapılacak yanlış ve fazla harcamalara, kurulacak yanlış ilişkilere ve bundan doğacak zarara delalet eder. Papağan uçuyorsa kulağa gelecek hoş sözlere ve güzel haberlere işarettir. Şayet papağan bir yerde hapis kalmış ise kötü niyetli bir kişiden zarar görmek demektir.

Rüyada Papağan Isırması

Rüyada papağan ısırması, kıskançlığı ve çekememezliği gösterir. Rüya sahibinin hislerine göre hareket etmesi gerektiğini ve bazı çevrelerden uzak durması gerektiğini işaret eder.  Kişinin kendini geliştirmesi ve çok yönlü bir kişi olması ve bu sayede kademe olarak yükselmesi mümkündür.

Rüyada Papağan Öldürmek

Rüyada papağan öldürmek, yakınlarından birinin kalbini kırmaya delalettir. Rüya sahibinin söylediği sözlere ve yaptığı davranışlara dikkat etmesi gerektiğini aksi halde istemeden de olsa birini kaybedebileceğini ve yalnız kalabileceğini gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani