Rüyada “Rüyada Panter Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Panter Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada panter görmek, kişinin hayatının kumar veya aşk çalkantıları ile iş hayatının bozulacağına delalet eder. Rüyada panter gören kimse, yaşadığınız hayata uyum sağlamak ve size karşı kötülük yapmak isteyen insanların insafa gelmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Panter Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada panter görmek, konusunda Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; kişi dostluk ilişkilerinde hayal kırıklığına uğrar.

Rüyada Panter Sevmek

Rüyada panter sevmek, barış ve esenliğin işaretidir. Rüyasında panter sevdiğini gören kişi, onu çevreleyen kötülükleri görmezden gelerek iyi niyeti ile hayatını barış ve huzur içinde şekillendirir.

Rüyada Panter Beslemek

Rüyada panter beslemek, kişinin sessizliğine aldanılıp hor görülürse ve sabrı taşarsa çok tehlikeli olabileceğine delalet eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Bir rüyada panter beslemek, güçlü düşmanlara sahip olmaya, finansal zorluklara neden olacak olaylara düşmeye ve manevi kazancın kaybedilmesine delalet eder.

Rüyada Panterden Kaçmak

Rüyada panterden kaçmak konusunda İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; kişi yaşadığı olaylardan daha fazla etkilenmeye devam edecek ve hayatı hakkında bazı kararlar verecek ve sevdiği insanların kalplerini yapacaktır. Bir rüyada bir panterden kaçmak, bazen iyi haber, sağlıklı bir güzel bir çocuğa sahip olmak anlamına da gelir.

Rüyada Panter Saldırısı Görmek

Rüyada panter saldırısı görmek, üzücü durumlara ve olaylara rağmen kişinin hayata bağlanmasına neden olur. Rüya sahibi çevresinin güzelliğinin farkına varır ve yaşama sevinci kazanır.

Rüyada Panter Yavrusu Görmek

Rüyada panter yavrusu görmek, kişinin hayvanlara olan ilgisine, onları hayatında her şeyden daha değerli hale getirmesine ve Allah’ın bize gönderdiği bu emanetlere bakmaktan keyif almasına yorumlanır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Bir rüyada evde yavru bir panter beslemek, doğru insanlarla tanışmak için doğru zamanın gerektiğine, yanlış düşüncelere kapılmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Panter Öldürmek

Rüyada panter öldürmek düşmana karşı kazanarak rüya sahibinin başarısı ve liderliği, her zaman hayatıyla ilgili kararlarda, işini ve ailesini kaybetmemesi için mücadele verdiğine delalettir. Kirmani (r.a) yorumu; Rüyada, panter öldürmek günah işlemeye, kararların haklı olup olmadığına bakılmaksızın dürtüsel olarak hareket etmeye işaret edilir.

Rüyada Siyah Panter Görmek

Rüyada siyah panter görmek güzel bir kadın ya da erkek ile aşk yaşamak pahasına, bir süre için çalışma hayatının bozulacağına, bazı yorumculara göre rüyada panter görmek sporcuların başarıya ulaşacağına işaret eder. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Siyah bir panter cinayetini gördüyseniz, bu büyük bir başarı kazanacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda iş hayatında kazanılacak olası herhangi bir başarıya işaret eder.

Rüyada Panter Kovalaması

Rüyada panter kovalaması görmek sporda başarının bir işaretidir. Panter tarafından yakalanmak bir maç kaybetmeye, kaçabilmek ise bir maç kazanmaya işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Ayrıca rüya sahibi için iyi bir yaşamdan sonra finansal bir krize girileceğine de delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani