Rüyada “Rüyada Panjur Görmek” Görmek

Rüyada Panjur Görmek

Rüyada panjur görmek, gizli konuların ortaya çıkmasına, sırların bir anda yok olmasına tabir edilir. Rüyada panjur gören kimse, İslami açıdan rüyada panjur görmek, hanede sır olarak saklanan olayların hane içinde duyulmasına tabir edilir.

Rüyada Panjur Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden olan İbni Sirin (r.a) bu rüyayı doğruların öğrenilmesine, hanede ve çevrede güven duygusunun artmasına yorumlamıştır.

Rüyada Panjur Yıkamak

Rüyada panjur yıkamak, gönül ferahlığına ermeye yorumlanır. Özellikle, rüyayı gören kişinin yaptığı bir işten vicdan azabından kurtulmasına, içine ferahlık gelmesine delalet eder. Kişi bir kimseye yalan söylemiş ya da bir kişinin hakkına girmişse o kişi ile helalleşmeye tabir edilir.

Rüyada Panjur Kapatmak

Rüyada panjur kapatmak, rüya sahibinin hanesinden gizlediği bir işe girmesine yorumlanır. Özellikle, hanesinden ya da eşinden gizli işler yapmaya, bu nedenle büyük sıkıntı içerisine girmeye yorumlanır. Hanede sır saklanmasına, bazı kişilerden habersiz işler yapılmasına tabir edilir. Gizli yapılan bu işlerin hanede sıkıntı yaratmasına, ortaya çıktığında tartışmaların ve küslüklerin hanede görülmesine tabir edilir.

Rüyada Panjur Açmak

Rüyada panjur açmak, rüyayı gören kişinin sakladığı olayların ortaya çıkmasına yorumlanır. Kişi hanesinden habersiz bir iş yapıyorsa bu işin ortaya çıkmasına, bu nedenle hanede kargaşa oluşmasında yorumlanır. Kişi kendi isteği ile de sakladığı sırları yakınındaki kişilere itiraf etmesine tabir edilir.

Rüyada Kırık Panjur Görmek

Rüyada kırık panjur görmek, rüya sahibinin hanesinde oluşan bir olay nedeniyle hayal kırıklığına uğramasına ve büyük üzüntü duymasına delalet eder. Özellikle, rüya sahibinden saklanan ve sır olarak ortada konuşulan olayların rüya sahibinin kulağına gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kapalı Panjur Görmek

Rüyada kapalı panjur görmek, rüyayı gören kişiden habersiz eşinin ya da oldukça yakın bir dostunun büyük bir işe girişmesine yorumlanır. Habersiz ve izinsiz işlere delalet eder. Rüya sahibinin arkasından çevrilen dolaplara, genel olarak haneyi zor duruma götüren durumlara yorumlanır.

Rüyada Bozuk Panjur Görmek

Rüyada bozuk panjur görmek, hane içerisinde oluşacak kargaşaya ve tartışmalara delalet eder. Rüya sahibi, hanesinden bir kişi yüzünden büyük üzüntü duyacak, hanede bir anda tartışmalar çıkacaktır. Özellikle, maddi ve manevi açıdan hanenin dara düşmesi, hanede birliğin bir anda bozulmasına delalet eder.

Rüyada Beyaz Panjur Görmek

Rüyada beyaz panjur görmek, kötü günlerden sonra hanede yüzlerin gülmesine, küs olanların bir anda barışmasına yorumlanır. Eğer, rüya sahibi hanesiyle ilgili bir sıkıntı içerisindeyse bu sıkıntının aniden yok olmasına, hanede duaların kabulüne ve gönül ferahlığına delalet eder.

Rüyada Pembe Panjur Görmek

Rüyada pembe panjur görmek, rüya sahibinin kendisi ile ilgili kısmetli bir haberin haneye ulaşmasına yorumlanır. Genel olarak bu rüya hanede bekar olanların bir an önce kısmetini bulmasına, evlilik yolunda ilerlemesine delalet eder. Evli olanların ise evlilikleriyle alakalı bir konuda gönül ferahlığına erişmesine, haneye bebek gibi müjdeli haberlerin gelmesine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani