Rüyada “Rüyada Pamuk Görmek” Görmek

Rüyada Pamuk Görmek

Rüyada Pamuk görmek, rüyada beyaz renk hayırlı olarak görülür. Pamuk bembeyaz bir madde olduğu için bu rüyalarda genellikle hayırlı olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibinin dış güzelliğinin olduğu kadar iç gönül güzelliğinin de olduğuna dikkat çeker.

Rüyada pamuk görmek, helal kazanç sağlamaya, hak yoldan gidildiğine, güzel hal ve hareketlere, şükür sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Tarlasında beyaz pamukları görmek feraha çıkılacağının göstergesidir. Rüya gören kişinin yakınları tarafından üzüleceğine nankörlük göreceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Pamuk Görmek İslami Anlamı

İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada pamuk görmek ile ilgili 3 noktayı işaret etmiştir. Bunlardan birincisi helal mal kazancı, ikincisi menfaat, üçüncüsü ise bir sır olduğudur.

İbn-i Sirin (r.a.) rüyada görülen pamuk ölçüsünde helal mala delalet ettiğini ve pamuk tohumu görülmüş ise kolay ve zahmetsiz kazanca işaret ettiğini buyurmuştur.

Kirmani (r.a.) çuval içerisinde pamuk görmek ile ilgili beklenen haberin alınacağı, sıkıntılı bir durumda istişare edilerek hareket edileceğini ve sonucunun hayırlı olacağını, insanlardan hayır dua alınacağını, yoksulluk yaşanacağını buyurmuştur.

İmam Nablusi (r.a.) rüyada pamuk görmenin mala yorumlanacağını buyurmuştur. Pamuğun didilmesinin günahlardan kurtulmaya, pamuk ağacı görülmesi mütevazi bir kişiye delalet ettiğine yorumlamıştır.

Rüyada Pamuk Çuvalı Görmek

Rüyada pamuk çuvalı görmek sahip olunan iş konusunda sıkıntıya girileceğine dikkat çeker. Buna karşıt olarak dertlerden kurtulma, mutluluk ve huzura ulaşma, duaların karşılık bulması, hastalıkların şifa bulması, borçların kapatılacağı, zor ve azim gerektiren bir şekilde başarı elde edilmesi, bol maddi kazanç sağlanması ve yeni bir eve taşınma yönünde tabir edilmektedir.

Rüyada Pamuk Toplamak

Rüyada pamuk toplamak helal kazanca dikkat çekmektedir. Rüya sahibinin kazancını sonuna kadar hak ettiği helal yoldan kazanç sağladığı yönünde yorumlanır. Aynı zamanda kısmet açıklığı şeklinde de tabir bulmaktadır. Pamuk tarlasında pamuk toplamak kısmet kapanıklığına delalet etmektedir. Bununla birlikte de istediği bir şeye kavuşmaya, duaların yerini bulmasına dikkat çekmektedir.

Rüyada Pamuk Tarlası Görmek

Rüyada pamuk tarlası görmek sıkıntılı işlerin yerini feraha bırakacağına, büyük çalışmalar yaparak büyük kazançlar elde edileceğine, borcunu rahat bir şekilde ödemeye, mutlu günler yaşamaya, saygın bir kişi olmaya dikkat çeker. Aynı zaman da aileden bir kişinin hastalık haberi almasına da yorumlanır. Bunun yanında sevindirici müjdeli haber olarak da tabir edilir.

Rüyada Pamuk Yatak Görmek

Rüyada pamuk yatak görmek güzel amellere hayırlı kişilerle karşılaşmaya işaret etmektedir. Buna karşılık olarak çevrede düşmanların var olduğu ve bunlardan zarar görüleceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda ferahlık, hafifleme olarak da tabir bulur. İş konusunda büyük sıkıntılar çekileceğine ama kısa sürede bunlardan kurtularak hayırlı kapılar açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Pamuk Almak

Rüyada pamuk almak işlerde büyük başarı sağlanacağına, kendine olan güvenin artacağına, işte başarılı olmak için çok uğraş verilmesi gerektiğine yorumlanır. Buna karşılık olarak çevrede bulunan hayırsız kişilerle iletişim kurulacağına dikkat çekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani