Rüyada “Rüyada Palmiye Ağacı Görmek” Görmek

Rüyada Palmiye Ağacı Görmek

Rüyada palmiye ağacı görmek, kişinin uzun zamandır yaşadığı maddi sıkıntılarının biteceği anlamına gelir. Bir diğer yorum ise manevi anlamda kaybedilen gücün tekrar kazanılacağı, öz güven kazanma, morallerin yükselmesi olarak tabir edilir. İslami yorumu ile rüyada palmiye ağacı, bol rızık, bereket ve nasip anlamına gelir. Rüyada palmiye ağacı görmek, kişinin rızkında artış olacak, bereketli, refah dolu bir döneme girilecek ve deyim yerinde ise kişinin nasibi ayağına gelecektir.

Rüyada Palmiye Ağacı Görmek İslami Anlamı

Kirmani ( r.a ) yorumu ile rüyada palmiye ağacı görmek, rüya sahibini maneviyatına işaret eder. Dini inançların sağlamlığına, yapılan ibadetlere, tövbelere delalet eder. Kişi, doğru yolda yürümeye devam edecek, hak yolundan ayrılmayacak ve doğruluğunun mükafatını fazlası ile alacak anlamına gelir.

Rüyada Palmiye Ağacı Budamak

Rüyada palmiye ağacı görmek, İslami yorumu ile rüya sahibinin, kendi emeği ve çabasıyla gerek iş gerek özel yaşantısındaki bütün sorunları aşıp feraha ereceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, bir takım problemlerin ve kişiye sorun teşkil eden insanların varlığına işaret eder. Kişi bu sorunları farkına varacak ve sorun çıkaran kişilerden ve durumlardan kurtulacaktır. Bir diğer yorum ile bu rüya, iş hayatında kişinin çok çalışacağına, emek vereceğine ve bu emeklerinin karşılığında iş hayatında terfi edeceğine, mevki kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Palmiye Ağacına Çıkmak

Rüyada palmiye ağacına çıkmak, iş hayatında yeni atılımlar gerçekleştirileceğine, atılan adımlarla başarı ve itibar sağlanacağı anlamına gelmektedir. Yeni bir yatırım, bir proje ya da yeni bir iş kolunda faaliyet göstermek anlamına gelmektedir. Cafer-i Sadık ( ra ) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişinin temiz kalpli olduğuna, hiç kimseye kötü niyet beslemediğine delalet eder.

Rüyada Palmiye Ağacı Kesmek

Rüyada palmiye ağacı kesmek, kişinin yaşadığı sorunlara işaret eder. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda can sıkan, hüzünlendiren olaylar ya da durumlar olduğuna delalet eder. Bu sorunlar kişinin psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Aynı zamanda, finansal anlamda yaşanan sıkıntıların, zorlukların varlığına tabir edilir.

Rüyada Palmiye Ağacı Dikmek

Rüyada palmiye ağacı dikmek, İslami yorumu ile yaşanan tüm sorunların giderek azalacağına, dertlerin son bulacağına, huzurun yaşanacağına, maddi olarak ferahlamalar yaşanacağına tabir edilir. Bu rüya, kişinin ağzının tadının yerine geleceği, neşeli ve huzurlu bir dönemi müjdelemektedir. İmam Nablusi (r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi ev, arsa ya da mal sahibi olacaktır. Aynı zamanda, bugün yapılan bir yatırımın gelecekte kişinin hayır ve menfaatine olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Palmiye Ağacı Görmek

Rüyada büyük palmiye ağacı görmek, kişinin muradının gerçekleşeceği anlamına gelir. Yaşanacak mutlulukları müjdeleyen bir rüyadır. Rüya sahibi, iş ve özel hayatında önemli ve köklü değişimlere tabir edilir. İş hayatında bir terfi olabileceği gibi ticari hayatta kazanç anlamına da gelmektedir. Özel hayatta bekar kimseler için hayırlı bir insan ile karşılaşmaya, evli kimseler için ise evlat sahibi olmaya delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani