Rüyada “Rüyada Padişah Görmek” Görmek

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek, bir kimsenin yükseleceği makam ve mevkileri göstermektedir. Rüyasında bir padişah gören kişi, dünya hayatında büyük bir şansa nail olur. Bu kimse yaptığı çalışmaların karşılığını alarak hak ettiği mevkilere gelir. Aynı zamanda rüyada padişah görmek kişinin uzun zamandır meşgul olduğu kendisine sıkıntı veren bazı konular hakkında önemli kararlar vereceği, bu kararların onu rahata erdireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Padişah Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada padişah görmek Allah’ın zatı ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kimse Allah’ın rızasına erişen, Allah tarafından kendisine büyük rızk ve şeref bahşedilen bir kimsedir. Eğer rüyada görülen padişah mutlu ise, rüya sahibi Allah’ın kendisinden razı olduğu bir kuldur. Ancak padişah kızgın ise bu, rüya sahibinin dikkatli olması, günahlarına tövbe etmesi ve Allah’ın hoşnut kalmayacağı işlerden kaçınması için kendisine yapılan bir uyarıdır.

Bu rüya için Kirmani (r.a) yorumu ise; devlet görevlerinde hatırı sayılan bir makama gelmeye delalettir. Kişi rüyasında padişah ile yemek yediğini görmüş ise, bu hayırlı rızk ile açıklanabileceği gibi bu kimsenin üzüleceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Padişah Olmak

Rüyada padişah olmak, makam, mevki, bolluk, bereket ve bazen de üstlenilmesi gereken zor görevleri ve bu görevlerin altından başarı ile kalkmayı temsil etmektedir. Bu rüyayı gören kimseler toplum içinde sevilen, sözü dinlenen, güç sahibi kişiler haline gelirler.

Rüyada Padişah Eşi Görmek

Rüyada padişah eşi görmek, hayatta elde edilecek olan başarılara delalettir. Bu rüyayı gören kişi kadın veya erkek farkı gözetilmeden hayatta en büyük başarılara imza atacak, büyük bolluk ve rızka nail olarak ömrünü refah içinde tamamlayacaktır.

Rüyada Padişah Kavuğu Görmek

Rüyada padişah kavuğu görmek, ilerleyen zamanlarda ulaşılacak büyük mevkilere delalettir. Aynı zamanda bu rüya geçmişe karşı duyulan özlemi temsil eder. Bir başka tabire göre rüyasında başında bir padişah kavuğu taşıdığını gören kişi ilim ve irfan sahibi olacaktır.

Rüyada Padişah Türbesi Görmek

Rüyada padişah türbesi görmek, insanın yaşamındaki kötülüklerden kurtulmasına, bu kötülükleri kendisine getiren kötü niyetli cahil kimseler ile olan alakasını kesmeye, günahlara tövbe etmeye ve Allah tarafından kendisine bahşedilen rahmete, berekete delalettir.

Rüyada Padişah Eli Öpmek

Rüyada padişah eli öpmek, evlilik hayatındaki saadeti temsil eder. Bu rüyayı gören kimseler hayırlı bir evlilik yapar. Evli ise, evindeki huzur ve bereket artar. Bu rüya başka bir yoruma göre rüya sahibinin devlet makamlarındaki bir kimseden göreceği yardımı temsil etmektedir.

Rüyada Padişah Mezarı Görmek

Rüyada padişah mezarı görmek, Allah tarafından sunulan ilahi adalete, rakipler ve düşmanlar karşısında galip gelmeye, atılan her adımda başarılı olmaya delalettir. Kişi rüyasında padişahın karşısında bir şeyi savunuyor ve ona bazı kanıtlar sunuyorsa bu rüya, kişinin devlet kapılarındaki işlerinin hallolacağı ile açıklanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani