Rüyada “Rüyada Paça Görmek” Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça görmek, rüyayı gören kişi ile alakalı olarak olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Rüyada paça yemek, rüya sahibi için genel olarak sıkıntılı zamanların olacağı, geçmişte yapılan hatalardan dolayı birçok sorunla yüz yüze kalmak anlamlarını taşımaktadır. Başka bir yoruma göre ise rüyada paça kesmek, sürekli başını belaya sokan, hep problem üreten bir tanıdığa işaret etmektedir.

Rüyada Paça Görmek İslami Anlamı

Rüyada Paça görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Paçayı rüyasında gören kişi, hayatında birçok olumsuz durumun ortaya çıkması, zenginken fakir düşmeye, sağlıklı iken sağlıksız durumların oluşması olarak yorum yapılır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyaya paça girmesi kişinin iç huzurunu kaybetmesi, gelecekte birçok sorun yaşayacağı, ailesinde ve iş yerinde birçok sorunla karşılaşması demektir.

Rüyada Paça Yemek

Rüyada paça yemek, kişinin kendine faydası olan birilerinden yararlanmak, çok para kazanılması ve kazanılan çok paradan tat alarak harcamaya delalet eder. Eşinden ve çocuklarından yana yüzünün gülmesi, yapılan işlerde başarılı olması anlamlarına tabir edilmektedir.

Rüyada Paça Çorbası Görmek

Rüyada paça çorbası görmek, Kişinin maddi olarak rahatlayacağı, geçim dertlerinin bitmesi, bol kazanç ve rızk kazanılması olarak yorum yapılır. Bundan dolayı rüya sahibi için bulunduğu duruma şükretmesi, kazandığı çok paradan akrabalarına ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmesi önerilir.

Rüyada Paça Kesmek

Rüyada paça kesmek, rüya sahibinin hayatında olan fazlalıkları, fazla insanları, fazla olan eşyaları, fazla olan her şeyden kurtulacağı ve huzurlu, mutlu bir hayat sürmesi şeklinde bilinir. Daha önce herkese iyi niyet gösterdiği için birçok insan ile haşıl neşir olmasından, iyi niyetinin suistimal edilmesi anlamlarına gelir. Bundan dolayı çevresindekiler ile daha seviyeli bir ilişki yürütmeye ve gerektiğinde çoğu insanı hayatından çıkarmak olarak bilinir.

Rüyada Paça Dikmek

Rüyada paça dikmek, insanları sürekli kıran, başkalarının hakkına giren, herkesi üzen biri demektir. Bunları yaptıktan sonra özür dileyen ama fayda etmeyen özür dilemek olarak söylenir. Kişinin hatayı yaptıktan sonra düzeltmeye çalışan biri olarak bildirilir.

Rüyada Paça Temizlemek

Rüyada paça temizlemek, uzun uğraş verilen bir projenin, projenin yürütülmesi sırasında ortaya çıkan pürüzlerin düzeltilmesi, bir sınavı kazanmak için çok çalışılması ve bunun sonucunda sağlıksal olarak problemlerin ortaya çıkması gibi anlamlara geldiği rivayet edilir.

Rüyada Paça Kıvırmak

Rüyada paça kıvırmak, girişilecek olan riskli bir işten fazla zarar görmemek için önlem almak, ilerde ki amaçlar için plan yapmak, gelecekte görülen bir sorun için tedbir almak manasına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin karakteri çevresi tarafından titiz, evhamlı, takıntılı olarak bilinen bir kişiyi gösterir.

Rüyada Paça Pişirmek

Rüyada paça pişirmek, rüyasında paça pişirdiğini gören kişi, gerçek hayatında biraz daha sabırlı olur ise, bütün sıkıntılarının geçeceği, hastalıklardan kurtularak sağlığına kavuşacağına, psikolojik olarak mutlu bir döneme ulaşılacağı aktarılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani