Rüyada “Rüyada Oynamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Oynamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada oynamak, belirli bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize yorulur. Rüyada oynadığını görmek, dini anlamda ki eksikliklere de işaret eder. Rüyada oynadığını gören kimse, rüyada bir kimsenin önünde dans edilmesi, o kimseyi alay konusu yapacağınıza rivayet edilir.

Rüyada oynamak, önünüzde insanların oynaması etrafınız tarafından alay konusu edilebileceğiniz anlamına gelir. Rüyada çocukların oynaması iyi olarak yorumlanır.

Rüyada Oynamak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a), rüyada oynamak hastalık ve musibet getireceğine yorulur. Rüyada oyun oynayan çocukların görmesi yine aile içerisindeki mutluluğa yorumlanır. Sizi utandıran bir duruma düşeceğinize ve rahatsızlık atlatacağınıza dalalet eder. Gizli düşmanlara ve bu düşmanların hileli hareketlerine rivayet edilir. Daha çok maddi konularda olan bu hareketler sizin zarara uğramanıza da sebep olabilir.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin sevinç gözyaşları akıtacağını gösterir ve sevincinden havalara uçacağıdır. Öyle güzel haberler alacak ki haberler karşısında kalbi resmen yerinden çıkacak hale gelecektir. Nadiren de olsa rüyada oyun oynamak kötü olarak yorumlanır. Başa bir bela geleceğini de işaret edebilir.

Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyada çiftetelli oynamak, rüyayı gören kişinin yakınlarının ısrarları ile bir işe dahil olacağına alamet eder. Dahil olduğu bu işler konusunda bilgisi olmaması nedeniyle birçok sorunla karşılaşılmasına neden olacaktır. Yapılan çalışmalarda maddi olarak büyük zararlara uğranacak ve sıkıntıya düşülecektir.

Rüyada Oynayan Kadın Görmek

Rüyada oynayan kadın görmek, rüya sahibinin istediği şekilde bir yaşam süreceğine, hayatında çok mutlu olacağına ve hayatı için güzel kararlar vereceğine tabir edilir. Bu kararların ardından bazı sorunlar yaşanabileceğine, kariyerinde yükselme olacağına, amacına ulaşıp hayallerini gerçekleştireceğine yorumlanır. Güzel fırsatlar yakalayıp neşe ve sevinç içinde yaşayacağına kendini çok mutlu hissedeceğine sıkıntılı durumlardan dua yardımıyla kurtulacağına da işarettir. Büyük maddi kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyada oyun oynamak, ciddi olmayan bir kimseye işaret eder. Bu kişi insanlarla ilişkilerinde ciddi tavırlar sergileyemez ve karşısındaki kişileri kırar. Bu rüya düşüncesiz bir insana, insanları kıran birine söylediği şeylerin nereye varacağını düşünmeyen bir insana insanlarla kafa bulmaktan çekinmeyen birine tabir olunur.

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynamak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve huzursuz şeyler yaşayacağına delalet eder. Kişinin son derece gergin günler geçireceğine, küçük şeylere bile kızıp alınacağına, bunun sonucunda bu dönemde kırıcı hareketler sergileyeceğine ve arkadaşlarıyla arasının açılacağına yorumlanır.

Rüyada Kartopu Oynamak

Rüyada kartopu oynamak, rahatlamaya ve huzur bulmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bazı insanlardan methiyeler duyup bunun karşısında mutlu olacağına alamet eder. Dostlarıyla bir araya gelip eğlenceli ve güzel zamanlar geçireceğine tabir edilir. Dolu dolu ve çok mutlu günler geçireceğine rivayet edilir. Bazen de rüyada kartopu oynamak rüyayı gören kişinin kendini sıkıntıya sokmasına bazı sorunlar yaşamasına zahmet çekmesine ve borca düşmesine engel olabilmeyi başarabileceğini gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani