Rüyada “Rüyada Otel Görmek” Görmek

Rüyada Otel Görmek

Rüyada otel görmek, rüyayı gören kişinin kalıcı bir işe sahip olup, huzurlu bit süreç geçireceği şeklinde tabir edilmektedir. Kişi otelde başka kişilerin de olduğunu görüyorsa çevresinin baskısı ile karşılaşıp aralarında uçurum olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada otel görmek, otelin büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Rüyada küçük bir otelde kaldığını gören kişi alacağı bir haber ile ufak sıkıntılı bir döneme gireceğine ama atlatacağına alamet eder.

Rüyada Otel Görmek İslami Anlamı

Dini olarak rüyanın yorumu, rüyayı gören kişinin güvendiği bir kişiden destek alıp kendini çok daha güçlü hissedeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen otelin manzarası deniz görüyorsa ferah günlerin kapıda olduğu şeklinde tabir edilir.

Nablusi(r.a) rüyada görülen oteli hayırlı olarak tabir etmektedir. Bu hayır içinde yeni alınacak bir malın rüyayı gören kişiye huzur ve bereket getireceği şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Otel Odası Görmek

Rüyada otel odası görmek, oda eğer büyükse önemli problemler ile rüyayı gören kişinin uzun süre boğuşacağına işaret eder. Oda eğer küçükse ve rengi koyu renkse rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanacak sorunlardan fazlasıyla etkileneceğine şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Otel Havuzu Görmek

Rüyada otel havuzu görmek, havuzun suyu berraksa sıkıntılı günlerin geçip yerini hayırlı ve mutlu günlerin alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi havuza girip yüzüyorsa özel hayatında büyük bir mücadele içine girecek ve sonunda da amacına istediği şekilde ulaşacağına dalalet eder.

Rüyada Otelde Kalmak

Rüyada otelde kalmak, rüya sahibi otelde ailesi ile birlikte kalıyorsa alacağı bir gizli haberin bütün ailesini etkileyerek hayatlarının olumlu anlamda değişeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Otelde kalınan odada eğer yatak yoksa engebeli ve zor yollar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Otel Lobisi Görmek

Rüyada otel lobisi görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediği devlet işinin olacağı şeklinde tabir edilmektedir. Lobide çalışan kişi kadınsa deli dolu geçirilecek günlerin yakınlaştığı ve sıkıntılardan geride pürüz bırakılmadan kurtulacağına dalalet eder.

Rüyada Otelde Tatil Yapmak

Rüyada otelde tatil yapmak, rüyayı gören kişi kendinin tatil yaptığını görüyorsa gelecekle ilgili olumsuz düşüncelerin onu esir alacağını ama yakın dostları sayesinde bu sıkıntıdan kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi rüyasında yanında gördüğü kişi eğer ailesinden biriyse o kişi ile sırt sırta verip bir işler yapacaklarına işaret eder.

Rüyada Otelde Çalışmak

Rüyada otelde çalışmak, rüyayı gören kişinin hem özel hem de iş hayatında kafasını karıştıracak olayların yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Otelde başkasının çalıştığını gören kişinin hayatında yeni sorumluluklar olacağına ve bu nedenle ek işler yapabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Lüks Otel Görmek

Rüyada lüks otel görmek, rüyayı gören kişinin kalabalık bir arkadaş grubu ile uzun ve farklı tatlar alacağı bir yolculuğa çıkacağı şeklinde tabir edilmektedir. Lüks olan otel rüyada para şeklinde de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani