Rüyada “Rüyada Osurmak” Görmek

Rüyada Osurmak

Rüyada osurmak, rüyaların birçok anlamı olduğu herkes tarafından bilinir. Birçok insan rüyaların ne anlama geldiği ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Geçmişten günümüzü birçok rüya tabirci alimler olmuştur. Rüyada osurmak yani gaz çıkarmak hataya düşmek, yanlış işler yapmak ile yorumlanmaktadır. Rüyada osurmak (yellenmek) ile ilgili İslami ve alimlerin yorumları şöyledir;

Rüyada Osurmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Yellenmek ile ilgili, rezalet ve utanç yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Yellenmeyi, yalan sözler ve boş işler ile uğraşmakla yorumlamıştır. Rüyayı gören kişinin, bir toplumda dengeleri bozacağına ve bundan zarar göreceğine delalet ettiğini söylemiştir.

Kirmani (r.a) Rüyada gaz çıkarmaya, gören kişinin sözünden, yemininden ve adağından dönmesi ile tabir etmiştir. Rüyada yellenmek ile ilgili dini yorumlar böyle iken, bazı yorumlarda iyiliğin ve rahatlamanın habercisi olarak geçmektedir. Rüyayı gören kişi, beklediği rahat günlere kavuşacak ve mutlu olacağı ile tabir edilir.

Rüyada İstemeden Osurmak

Rüyada istemeden osurmak, gören kişinin sakladığı bazı sırlar olduğu ile yorumlanır. Kalabalık bir ortamda farkında olmadan kendi sırı ile açık vereceği ve bu sebepten dolayı dışlanacağı ile tabir edilmektedir. Farkı bir yorum olarak da yeni girilen ortamda hor görülme ve kabullenilmeme olarak geçmektedir.

Rüyada Tuvalette Osurmak

Rüyada tuvalette osurmak, rüya sahibinin verdiği kararın doğru olduğuna yorulur. Başka bir yorum da şöyledir. Rüyayı gören kişi içindeki sırlarını ve dertlerini doğru bir insana anlatacak ve yardım görecektir.

Rüyada Başkasının Yellenmesi

Rüyada başkasının yellenmesini görmek, istenmeden şahit olunacak kötü ve hayırsız olaylara yorulur. Rüyayı görenin bu şahitlik yüzünden başı derde gireceği ve borç altında kalacağı ile tabir edilmektedir.

Rüyada Sesli Gaz Çıkarmak

Rüyada sesli gaz çıkarmak, saklanılmak istenilen şeylerin, umulmadık anda ortalığa çıkmasını anlamına gelmektedir. Rüyada bir ortam içinde sesli olarak yellenmek, güvendiğiniz bir insandan gelecek fitne ve fesatlığa yorulur. Bu insan siz ona güvenmiş iken sizin sırlarınızı ve açıklarınızı herkese açıklayacaktır.

Rüyada Osurmak Ve Utanmak

Rüyada osurmak ve utanmak, rüya gören kişi için hayırlıdır. Bu kişi bir hata yaptığının farkına varır ve hatasından tez vakitte döner. Yaptığı bu dönüş ile çok büyük zarar almaktan kurtulmuş olur.

Rüyada Sesiz Osurmak

Rüyada sessiz osurmak, gönül ilişkileri ile yorumlanmaktadır. Rüyayı görenin kalbinde biri olduğuna ve onunla konuşacağına yorulur. Birisine karşı duyulan iyi hislerin dile geleceği ve güzel sonuçlar çıkacağı ile tabir edilmektedir. Uğraşılan bir işte başarılı olmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Osuruk Kokusu Duymak

Rüyada osuruk kokusu duymak, rüya sahibinin bilinçli olarak kötü huylu biri ile iş birliği yapması ve birilerinin hakkını yemesi ile tabir edilmektedir. Rüyada kendi gazının kokusunu duymak, yapılan hatalar ve günahlar için tövbe edilmesi ile yorumlanır. Başka birinin gazının kokusunu duymak ise, yanlış yapılan arkadaşlıklara ve haram mala yorumlaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani