Rüyada “Rüyada Oruçlu Olmak” Görmek

Rüyada Oruçlu Olmak

Rüyada Oruçlu olmak, inandığı dinin emirlerine göre yaşayan kişiler ile tabir edilir. Rüyada oruçlu olduğunu görmek, söz vermek ve yemin etmek ile yorumlanır. Rüyada oruçlu birini gören kişi, sorumluluk sahibidir. Rüyada oruçlu olmak ile alakalı alimlerin İslami yorumu şu şekildedir.

Rüyada Oruçlu Olmak İslami Anlamı

Rüyada Oruçlu olmak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı, hayırlı işler yapan ve kendinden emin olan kişiler ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada oruçlu olmak, günah olan şeylere karşı dilini bağlayan kişiler ile tabir edilir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada oruçlu olduğunu gören kişi, hayırlı bir hayat yaşayan ve etrafına faydalı olan kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Oruçlu Birini Görmek

Rüyada oruçlu birini görmek, sevilmeyen kişi olarak anlamlandırılır. Rüyasında oruçlu birini gören kişi, çevresi tarafından istenmeyen ve yalnız bırakılan kişidir. Rüyada oruçlu birini görmek, tövbe istemek ile de yorumlanır.

Rüyada Oruçlu Birine Su vermek

Rüyada oruçlu birine su vermek, başkalarını suça ortak etmeye çalışmak ve bununla ile ilgili plan yapmak ile yorumlanır. Rüyada vakit gelmediği halde oruçlu birine su verilmesi, suç ortağı arayan sinsi kişiler ile yorumlanır. Rüyasında oruçlu birine vaktinde su verdiğini gören kişi, hayır yapmayı seven ve kötü niyetli olmayan kişidir.

Rüyada İftar Etmek

Rüyada iftar etmek, bolluk ve bereket ile yorumlanır. Rüyasında iftar ettiğini ve orucunu açtığını gören kişi, yaşadığı sıkıntılardan yakın zamanda kurtulur. Rüyada iftar etmek, sabır edilmesi gerektiği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Oruca Niyet Etmek

Rüyada oruca niyet etmek, iyi şeyler yapmak için çabalamak ile yorumlanır. Rüyasında oruç tutmak için niyet ettiğini gören kişi, hatalarını affettirmeye çalışan kişidir. Rüyada oruca niyet etmek yapılan hatalardan ders çıkarmak ve tekrar yapmamak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Oruçlu Olduğunu Görmek

Rüyada oruçlu olduğu görmek, sabır etmek ve beklemek ile yorumlanır. Rüyasında oruçlu olduğunu gören kişi, yaptığı şeylerin mükafatını alacak olan kişidir. Rüyada başka birinin oruçlu olduğunu görmek, fikirlerine saygı duyulan birinden akıl almak ile yorumlanır.

Rüyada Eşini Oruçlu Görmek

Rüyada eşini oruçlu görmek, keyfine ve zevkine düşkün eşler ile yorumlanır. Rüyasında eşinin oruçlu olduğunu gören ve orucunu bozmasına neden olan kişi, kendine hakim olamayan ve nefsine yenik düşen kişidir. Rüyasında bir kadın eşini oruçlu iken görüyor ise, yapacakları ile eşini günaha sokacaktır. Rüyasında bir erkek eşini oruçlu iken görüyor ise, eşinden yana memnun olacaktır.

Rüyada Oruç Açtığını Görmek

Rüyada oruç açtığını görmek, başarı elde etmek, istenilen yere ulaşmak ve takdir almak ile yorumlanır. Rüyasında orucunu açtığını gören kişi, maddi ve manevi sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulur. Rüyada başkaları ile birlikte oruç açtığını gören kişi, ailesini onurlandıran ve onlar için iyi şeyler yapmaya çalışan kişidir. Rüyada oruç açmak, sabır ile yapılan işlerde büyük başarı elde etmek ile de yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani