Rüyada “Rüyada Oruç Görmek” Görmek

Rüyada Oruç Görmek

Rüyada Oruç görmek, rüyayı gören kimse için, maddi manevi bolluk bereket içerisinde olmayı ifade eder. Rüyada oruçlu olmak, kişinin büyük sevaplar işlediği, manevi anlamda çok güçlü olduğu ve çok iyi yürekli biri olduğu anlamına gelir. Rüyada oruç görmek kişinin yaptığı iyiliklerin karşılığını alacağı, bunlardan ötürü mükafatlandırılacağı ve mutlu huzurlu bir hayat süreceği olarak yorumlanır.

İslamiyete göre rüyada oruç görmek sağlık problemi olan kişiler için bu sorundan tamamı ile uzaklaşmak ve çok sağlıklı olmak demektir. Kişinin bir süredir yaşadığı bir hastalık varsa farklı bir şekilde ona çözüm bulacağı, tedavi olacağı ve rahatlayacağı olarak tabir olunur.

Rüyada Oruç Görmek İslami Anlamı

Rüyada oruç görmek, diğer bir anlamı da kişinin bazen nefsine yenik düştüğü, bu sebeple bazı konularda kontrolü olması gerektiği, yoksa yanlış kararlar vererek hatalar yapacağı anlamına da gelir. Bu oruç rüyası çok uyarıcı niteliktedir. Rüya sahibinin hayatını bir kere daha gözden geçirmesi gerekmektedir. Rüyada oruçlu görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bir kimse rüyada oruçlu olduğunu görüyor ise onun bir adağı var demektir.

Rüyada Oruç Olmak

Rüyada oruç olmak, kişinin maneviyatının güçlü olması, çok olgun bir yapıda olması, herkes tarafından sevilen biri olması anlamına gelir. Allah tarafından kişiye peygamber sabrı verilmiştir. Bu sebeple yüce gönüllü bir insan olmak olarak ifade edilebilir.

Rüyada Oruçlu Görmek

Rüyada oruçlu görmek, hayırlıdır. Hane içerisinde birinin beklediği bir haberin nihayete ermesi, olumlu bir şekilde sonuçlandırılması ve bu haberin herkesin hayrına olması anlamına gelir.

​​Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak, aile ve ya akrabaları içerisinde yaşanmış olan bir sorun var ise bu sorunun çok kısa zamanda çözüme ulaşacağı ve bundan sonrasında her şeyin çok güzel olacağına işarettir. Bu sorun çözüldükten sonra hane içerisine mutlu günler gelecektir.

Rüyada Oruç Tutmamak

Rüyada oruç tutmamak, kişinin bazı konularda inatçı olduğu kafasının dikine gittiği kimseyi dinlemediği anlamına gelir bu şekilde devam ederse yanlış kararlar alarak yanlış eylemlerde bulunacak ve zarar görecektir.

Rüyada Oruç Tuttuğunu Unutmak

Rüyada oruç tuttuğunu unutmak, rüya sahibinin dalgın olduğu, istemeyerek de olsa bazı yanlışlar yaptığı anlamına gelir. Bu yüzden hayatını düzene koyması gerekir. Aksi halde telafi edemeyecek sonuçlar doğabilir.

Rüyada Oruç Ayı Görmek

Rüyada oruç ayı görmek, rüyayı görenin sıkıntı yaşamayacağı, hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği anlamına gelir. Kendisini güzel günlerin beklediği dileklerinin kabul olacağı olarak da tabir edilir.

Rüyada Oruç Tutan Birini Görmek

Rüyada oruç tutan birini görmek, iyi insanlar tarafından yardım görmeye onlar sayesinde rahata çıkmaya ve mutlu olmaya işarettir.

​​​​​Rüyada Oruç Açmak

Rüyada oruç açmak, sıkıntılı bir dönemin sona ermesi için biraz daha sabretmek gerektiği anlamındadır. Sabrın sonunda kişi istediği hedefe ulaşacaktır.

Rüyada Oruç Bozmak

Rüyada oruç bozmak, hoş olmayan bir dedikodunun içinde bulunup can sıkıntısı yaşamak olarak tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani