Rüyada “Rüyada Organ Görmek” Görmek

Rüyada Organ Görmek

Rüyada Organ görmek, güç ve enerji almaya, yeniden varlık sahasında boy göstermeye işarettir. Rüyada cinsel organları birden fazla sayıda gören kimsenin birden çok çocuğu olur. Rüyada ciğerlerini kustuğunu gören kimse ameliyat gerektiren bir hastalığa tutulur ve yataktan çıkamayacak duruma gelir. Rüyada kendi dilini gören kimse söylediği bir sözden sonra şiddetli bir pişmanlık duyar. Geç kalmadan sözlerinden geri dönmesi gerekir.

Rüyada Organ Görmek İslami Anlamı

Rüyada Organ görmek, Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: bu rüyayı gören kişinin kibrinden kurtulmasına, daha alçak gönüllü ve vakar bir insan olmasına delalettir. Rüyada organlarına dokunduğunu gören kimse gerçek hayatında yalnız kalıp münzevi bir hayat yaşar. Organlarının kendisini takip ettiğini gören kimse büyük bir hastalıktan ve sıkıntıdan kurtulur.

Rüyada Organ Kopması

Rüyada organ kopması şer rüyalardan biridir. Organlarının döküldüğünü gören kimse gerçek hayatında huzur bulamaz. Rüyada kendi elleriyle organ nakli yaptığını gören kimse kendisini içinde bulduğu durumlardan soğukkanlı bir şekilde kurtulur ve işlerine geri döner.

Rüyada Organ Kesmek

Rüyada organ kesmek bir arkadaş ile irtibat ve ilişkiyi tamamen koparmak anlamına gelir. Bir eliyle diğer elini kestiğini gören kimse gerçek hayatında fena bir işten uzak kalarak kendi kendini kurtarmış demektir. Rüyasında kendi dilini gören kimse bir tanıdığının yalanının fark edip ondan hemen uzaklaşır.

Rüyada Organ Bağışlamak

Rüyada organ bağışlamak iyi niyetli bir şekilde başkalarına yardım etmek ve karşılığından bol bol hayır duası kazanmak anlamına gelir. Organı bağışladığı kişi yabancı ise rüyanın hikmeti iki katına çıkar. Rüyasında kendi gözlerini bağışladığını gören kimse çok yakında görecekleri karşısında utanır ve saklanır.

Rüyada Organ Mafyası Görmek

Rüyada organ mafyası görmek büyük bir kalabalık tarafından kovulmaya, teşhir edilmeye işaret eder. İşlerin aksaması, eski planların yürümemesi ve alacaklılar tarafından sıkıştırılmak da organ mafyası tabirleri içerisinde yer alır. Organ mafyalarından kaçamadığını gören kimse hakiki hayatında hüsrana uğrar.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada cinsel organ görmek bir yabancı ile birlikte olup daha sonra onunla evlenmeye işaret eder. Kendi cinsel organının kanadığını gören kimse için huzursuz günler peşi sıra gelecektir. Rüyasında başkasının cinsel organını gören ve bundan utandığını gören kimse, gerçek hayatta çok yakın bir dostunun ihaneti ile sarsılır.

Rüyada Organ Kusmak

Rüyada organ kusmak yapılan işlerden sonra pişmanlığa, nedamet getirerek ağlamaya, vesveseli hadiselerin sonunda göz yaşı dökmeye işarettir. Rüyasında kendi kalbini kusan kimse aşk ilişkilerinin sonunca çok sevdiği bir erkek ya da kadından ayrılır ve göz yaşı döker.

Rüyada Organ Nakli Görmek

Rüyada organ nakli görmek bir arkadaş ya da akraba tarafından uzatılan ele ve yapılan yardıma işaret eder. Miras işlerinin karışıklığı ya da aklın almadığı bir ticaretin arka kapılarında alınan yardımlar ile birlikte birçok karmaşık iş düzlüğe erecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani