Rüyada “Rüyada Ördek Görmek” Görmek

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, rüyayı gören kişi için mal ve mülke nail olmak anlamına gelmektedir. Rüyada ördek gören kimse, dini rüya yorumunda ise rüyada ördek görmek genellikle rüyayı gören kişinin ya da oldukça yakın çevresindeki kimsenin evliliğine, kısmet açıklığına delalet etmektedir.

Rüyada ördek görmek, bir iş anlaşmasından bereket elde ederek kişinin ev ya da arsa gibi yatırımlarını artırması şeklinde de rüya yorumlanır.

Rüyada Ördek Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) bu rüya ile ilgili şu yorumu yapmıştır; Kim rüyasında ördek görürse, dünyalık mala ve dünyalık kısmete konacağını bilsin şeklinde rüyayı tabir etmiştir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında ördek yumurtası göre kişi müjdeli bir haber alabilir. Özellikle, evliyse bir bebek haberi, bekarsa kısmetli bir eş adayı şeklinde rüya tabir olur. İkinci rüya yorumu ise, kişinin kısmetinin başka bir hayırlı işe vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Ördek Beslemek

Rüyada ördek beslemek, temiz ve bereketli bir hayata delalet eder. Kişinin yaptığı sevaplar ve yardımlar sonucunda hem çevresinde takdir edilen biri olduğuna hem de yaptığı sevaplardan kendi kısmetine yön verdiğine delalet eder. Rüyayı gören kimse hayatı boyunca şanslı ve kısmetli evlatlara da sahip olacağı şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Yavru Ördek Görmek

Rüyada yavru ördek görmek, yaşanılan kısmetsizlik ve bahtsızlık gibi haneye sıkıntı veren durumların ortadan kalkacağına delalet eder. Kişi rüyayı görmekle birlikte yakın zaman içerisinde yavaş yavaş kendi kısmetlerine erişerek hanesinde huzura kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kimse oldukça huzursuz ve problemli olaylara tanık olmuşsa, hem bu durumların ortadan kalkacağına hem de kısmetlerin azar azar haneye gireceğine dair rüya yorumlanabilir. Bu rüyada asıl nail olan ise, kısmetin yavaş ve az şekilde kişiye ulaşmasıdır.

Rüyada Ördek Kesmek

Rüyada ördek kesmek, rüyayı gören kişinin yapacağı bir görüşmeden büyük pişmanlık duymasına delalet eder. Özellikle, bir evlilik ya da kısmete dair bir olayla ilgili yeni başlangıçlarda hayal kırıklığının olması ve kişinin bu durumdan mutsuzluğa uğraması şeklinde rüya yorumlanır. Ayrıca, kişinin yakın çevresinden, dost görünümlü düşmanlarından kaynaklı kısmetin elden alınması şeklinde de rüya tabir olur.

Rüyada Ördek Sevmek

Rüyada ördek sevmek, sevilen ve sayılan kişiler tarafından alınacak kısmetli kararlara delalet eder. Bu kişiler hane içerisinden birileri olabileceği gibi iş gibi yüksek mevkiden de kimseler olabilir. Kısmetli kararlar alarak, rüyayı gören kişinin de bu kısmette yararlanması ve faydaya nail olarak, berekete kavuşması şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Ördek Pişirmek

Rüyada ördek pişirmek, rüyayı gören kimsenin yakın zamanda yaptığı işlerden mutlu haberler alacağına delalettir. Rüyasında ördek pişirdiğini gören kimse daha çok dünya malı ile müjdelenmektedir. Bir ev ya da araba gibi anahtara sahip olarak, kişinin sıkıntılarından kurtularak, ilerleyen zamanlarda huzurlu ve bereketli bir yaşama delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani