Rüyada “Rüyada Öpüştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Öpüştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada öpüştüğünü görmek, borçlardan kurtulmaya, dertlerine derman bulmaya, hastalık ve korkulardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada öpüştüğünü görmek, kişinin kendisini üzen ve sıkıntıya düşüren, neşesini kaçırıp moralini bozan her türlü sorundan kurtulacak ve esenliğe kavuşacaktır.

Rüyada Öpüştüğünü Görmek İslami Anlamı

Rüya sahibinin her işi yolunda gidecek ve sonrasında da bütün işleri rast gidecek şeklinde yorumlanır. Cafer- i Sadık (r. a.)’ a göre rüyada öpüştüğünü görmek, 4 şekilde yorumlanır. Bunlar; hayır ve kişinin menfaati, zafer, istek ve sevinçli bir haberdir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Bu rüya genellikle hala eski sevgiliyi düşünmeye ve onunla karşılaşmaya işaret eder. Rüyasında eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören kişi o kişiyi yeniden görecek ve yüz yüze gelecektir, sorunları çözebilirseler de ilişkilerine kaldıkları yerden devam edeceklerdir diye tabir edilir.

Rüyada Erkekle Öpüşmek

Bu rüya ortak bir iş yapmaya delalettir. Rüyayı gören kişi biri ile ortak bir işe girebilir ve yarı yarıya bir sermaye ile anlaşma imzalayabilir. Bu rüyayı gören kişinin niyetlendiği bir iş temiz ve hayırlı olacaktır. İmam Nablusi (r. a)’ göre bu rüya kişinin ihtiyaçlarını gidermesine ve düşmana zafer bulmasına delalet eder. Rüyada bir erkeği öptüğünü veya onunla sarmaş dolaş olup şehvetle yattığını gören kimse maksatlarına muvaffak olur ve öpen kişi öpülen kişiden yardım görür.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin sevgilisinden gelecek hayra, mutluluğa ve iyiliğe rivayet edilir. Rüya sahibi bekar ise ve sevgilisi varsa onunla mutlu olacağına, iyi ve kötü günlerini paylaşacağını, zor günlerinde sevgilisinden destek göreceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi bekar değil de evli ise eşi ile huzurlu yaşayacakları huzurlu günlere delalettir.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Rüyada dudaktan öpüştüğünü gören kişi sevdiği insan ile aynı dili konuşacağına, onunla birlikte bir ömür mutlu olacağına işaret eder. Birlikte olduğu kişi ile birbirlerine karşılıklı olarak tutku ve aşkla seveceklerine ve birbirlerine sadık kalacaklarına alamet eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Öpüşmek

Rüya Sahibi erkek ise, yakın bir zamanda büyük bir aşk evliliği yapacağını gösterir. Rüyayı gören kişi, uzak bir tanıdıktan haber alır ve yolculuğa çıkar. Eğer rüya sahibi kadın ise, çevresinde güzel kalpli ve iyi huylu arkadaşlara sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Öpülmek

Bu rüya yer ve mekan değişikliği olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi, tatil veya bir iş için bir yere gidebilir. Bu yol onun için hayırlı ve temizdir. İş veya tatil için de olsa rüya sahibinin bu yolculuktan keyif alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya özel hayat olarak da tabir edilir. Rüyayı gören kişi için hayırlı olacak bir gönül ilişkisine başlaması veya var olan ilişkinin gelişme göstermesi ve mutlu sonra ilerlemesi şeklinde ifade edilir. Sağlıklı, mutlu huzurlu bir yuvaya işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani