Rüyada “Rüyada Ölü Kedi Görmek” Görmek

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada Ölü Kedi görmek, rüya sahibinin kendisini zor durumda bırakan bir olaydan ya da bir kişiden artık kurtulacağına, rüyayı gören kişinin rahata ereceğine işaret eder. Rüyada ölü kedi yavrusu görmek, huzurlu bir yaşam süreceğine ve art niyetli menfaatçi kişilerin şerrinden korunmaya yorumlanır. Rüyasında ölü kedi gören kişi, maddi ve manevi kazanç sağlayacağı ve sıkıntılı durumlarının sona ereceğine göre de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü Kedi Görmek İslami Anlamı

Rüyada ölü kedi görmek, psikolojik olarak ise rüya sahibinin evcil hayvanları olduğuna veya bir şekil de hayvanlar ile çok fazla haşır neşir olduğuna işaret olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. İslami, dini yorumuna bakılacak olur ise, rüyasında ölü kedi gören kişi için rüya pek hayra yorumlanmaz.

Buna bağlı olarak, rüyada ölü kedi gören kişinin hayatından biri eksileceği şeklinde yorumlar da bulunmaktadır. Bu kapsamda ölen kedinin rengi de dini açıdan yorumlandığında belirleyici bir faktör olmaktadır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada ölü kedi dirilmesi, ev hanımı olan bir kadın için eziyet görmeye, evlat için bir hırsızlığa bulaşmaya, zina yapmaya veya ailesine bir vefasızlık yapacağına işaret eder. Rüyada ölü kedi doğurmak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Ölü kedi beş şekilde tabir olunur. 1-Hırsız 2-İmansız kimse 3-Hastalık 4-Şefkatli kadın 5-Savaş ve husumet.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada ölmüş kedi görmek, kötü ve fitne fesat dolu, aklı sadece şer dolu işlere çalışan bir kadından kurtulmaya işaret etmektedir. Bahsi geçen kadının ölmesi veya bahsi geçen kadından ayrılmaya delalettir.

Rüyada Evde Ölü Kedi Görmek

Rüyada evde ölü kedi görmek, rüyayı gören kişinin hane içinde yaşanacak maddi sıkıntılar ve parasal zorluklara delalet etmektedir. Rüyasında evde ölü kedi gören kişinin hane içinde bereketin gitmesi ve borçların artması anlamı taşımaktadır.

Rüyada Beyaz Ölü Kedi Görmek

Rüyada beyaz ölü kedi görmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir yakınının vefat edeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin haberi aldığında ise çok üzüleceğine, karalar bağlayacağına delalettir. Başka alimlere göre ise, rüyasında beyaz ölmüş kedi gören birey yakınları ile haklı olduğu tartışmalara girebileceği ancak bunların kısa süreli tartışmalar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Sarı Kedi Görmek

Rüyada ölmüş sarı kedi görmek, dini yorum olarak değerlendirildiğinde kişinin hak yolundan şaşmayacağına, doğru bildiği ne ise onun peşinden gideceği şeklinde değerlendirilmektedir. Tüm bunlara ek olarak, rüyasında ölmüş sarı kedi gören insanın, doğru bildiği yoldan ilerlemenin karşılığını da almak anlamı taşımaktadır.

Rüyada Ölü Kedinin Canlanması

Rüyada ölü kedinin canlanması, genel anlamda hiç bitmeyecek, anlaşma sağlanamayacak kavgalara ve tartışmalara yorumlanmaktadır. Rüyasında ölü kedinin canlandığını gören kimse, yakınları ile haksız tartışmalara girebilir ve tartışmalar uzun süreli kavgalara neden olabilir.

Rüyada Ölü Yavru Kedi Görmek

Rüyada ölü yavru kedi görmek, aile içinden ya da hane halkından biri olarak tanımlanmaktadır. Rüyasında ölmüş kedi yavrusu gören kişi, aile içinden birisine haksızlık yapmıştır ve günahını almıştır. Bunu farkında olmadan yapmış dahi olsa günahını aldığı kişi ona kin beslemektedir şeklinde tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani