Rüyada “Rüyada Ölü Görmek” Görmek

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada Ölü görmek, genellikle rüyayı gören kişinin beklediği kişinin veya uzun süredir görmek isteyip göremediği bir kişi ile karşılaşmasına delalet etmektedir. Rüyada ölü görmek ağlamak, aynı zamanda gelmesi çok istenen bir kişinin hayırlı bir şekilde ve en kısa zaman içerisinde geleceğine de yorumlanabilmektedir. Çünkü ölü diri getirir derler. Nablusi(r.a)’ya göre rüyada ölü görmek, genellikle hayra yorumlandığı için korkulmaması gereklidir. Rüyada ölü görmek, genel anlamda uzaktan misafire delalet etmektedir.

Rüyada Ölü Görmek İslami Anlamı

Rüyada ölü görmek, rüyayı gören kişilerin kalbinin kırılacağı, dostu veya aile üyelerinden biri yüzünden işlerinin bozulacağı ve maddi anlamda zorlanacağına delalet etmektedir. Rüyada ölü birini canlı görmek aynı zamanda kısa süre içerisinde alınacak sevinçli bir habere, bu habere bağlı mutluluk ve sevinç duygusu yaşayacağına ve maddi olarak yükseleceği anlamına gelmektedir. Genel olarak hayra ve kısmete yorumlanan rüya aynı zamanda dinine bağlı, yardımsever, sevap işlemeyi seven kişilere de işaret etmektedir.

Rüyada Ölüleri Diri Görmek

Rüyada ölüleri diri görmek, heyecan ve mutluluğa delalet eder. Rüyasında ölüleri diri gören kişilerin çok mutlu olacağına ve kişinin çok heyecanlanacağı olaylar yaşayacağına tabir olunur. Rüyada ölüleri diri görmek aynı zamanda huzura, esenliğe, ferahlığa ve hayırlara vesile olacak gelişmeler yaşamaya delalet etmektedir.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölmüş biriyle konuşmak, hayır içinde görülmektedir. Genellikle rüyayı gören kişinin huzurla dolmasına, kafasındaki soru işaretlerinden kurtulmasına ve rahata ermesine tabir edilmektedir. Hayatı sorunlarla dolu geçen kişilerin sorunlarının çözüleceğine, kişinin rahat bir nefes almasına ve maneviyat duygusunun da güçlenmesine işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Birinin Eve Gelmesi

Rüyada ölmüş birinin eve gelmesi, rüyayı gören kişinin kalbinin kırılacağı olaylara şahit olacağına ve sonuçta üzüleceğine alamettir. Genelde rüyayı gören kişinin yakın bir dostu tarafından ya da aile üyelerinden biri tarafından zorda bırakılacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü Birini Canlı Görmek

Rüyada ölü birini canlı görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve aile üyeleri arasındaki bağların daha da kuvvetleneceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, genel anlamda pek hayra tabir edilmez. Rüyasında bir ölüye sarıldığı gören kimse ona hayrı olmayacak kişilerden hayır beklemektedir. Ancak bu kişilerin hayırdan çok zarar getireceğine ve rüyayı gören kişiye hayal kırıklığı yaşatacağına delalet etmektedir.

Rüyada Ölü Öpmek

Rüyada ölü birini öpmek, umuda ve şansa alamettir. Rüyasında ölü öpen biri heyecanla başladığı bir iş yarım kaldığı ve kişi tam ümitlerini tükettiği anda o işte tekrar bir yükselişe ve başarıya koşacaktır. Maddi ve manevi açıdan kişiler umutlanacak ve umutlarının karşılığını alacaklardır. Rüyada ölü öpmek, gerçekleştirilmek istenen hayallere, iş ve ev hayatında yapılmak istenen şeylere karşı çok yetersiz kalındığına ama umutların yeniden canlanacağı tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Mustafa ozturk dedi ki:

    Ruyada ölmus enisteme kaybolan pasportumu soruyorum. Pasportumun onda olmadigini soyluyor

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani