Rüyada “Rüyada Ölü Balık Görmek” Görmek

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, rüyayı gören kişinin, arzu ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, elinde bulunan imkanları kaybedip, şansının uzun bir vakit geri dönmeyeceğine yorumlanır. Rüyada ölü balık gören kimse, yaşanacak olan bir tartışma ve gerginlik sonucunda bu vaziyet daha uzun süreli olabilir.

Rüyada ölü balık görmek, büyük ümitler ile girilmiş olan ve fazla miktarda gelir ile kurulan bir iş, arzu edilen sonuçlar ile sonlanacağına ve baş ağrısı yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Balık Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) rüyada ölü balık görmeyi şöyle yorumlamıştır; rüya sahibinin yaşayacağı birtakım aksilikler olacaktır. Rüyayı gören kişilerin işleri içerisinde karşılarına çıkacak olan çok engel bulunacağına ve bu vaziyetin de kişinin yaşamını güçleştirerek, kafasını yoracağının anlamını taşır.

İmamı Nablusi (r.a) der ki; Rüyayı gören kişinin bu rüyası, kimi zaman kişinin ayağına ulaşan kısmeti geri tepeceğine ve bunu sonradan fark ederek pişman olacağına delalet eder.

Caferi Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Bu rüya türü, şansızlık ve uğursuz olarak yorumlanır. Bu yüzden rüyayı gören kişinin sıkıntılarının çoğalacağının anlamını taşır.

Rüyada Ölü Balık Tutmak

Rüyada ölü balık tutmak, boş hayaller peşinde koşmaya, aynı şekilde hayal dünyası içerisinde yaşamaya, bireyin gerçeklerden uzak bir şekilde yaşamaya, kendi çerçevesi halinde yaşayacağının habercisidir. Rüya içerisinde ölü balık tutmak, kimi zaman şeytana tapmaya, iyi olmayan alışkanlıklar edinmeye, yol içerisinde çıkmaya, iyiyi, güzeli birbirinden ayırt edememeye yorumlanır. Ölü balık tutmak bazen, itibar durumunun kaybedilmesine, günah işlemeye ve yol içerisinden çıkmaya işaret eder.

Rüyada Ölü Balık Yemek

Rüyada ölü balık yemek, rüyayı görmüş olan kişinin manevi ve maddi manada kaybetmiş olduğu kazançlara, maddi yönden oluşacak olan sıkıntılara işaret eder. Rüyada ölü balık yediğini gören birey, helal kazanç içerisine haram ekleyerek yol içerisinden çıkar. Bu rüya çeşidi aynı zamanda bireyin çokça pişmanlık duyacağını ve yanlışlar yaparak bireylerin gözünde değersiz bir hal alacağının habercisi olabilir.

Rüyada Ölü Balık Toplamak

Rüyada ölü balık toplamak, rüyayı gören kişinin derde ve kedere düşeceği kimi olayları yaşayacağına delalet eder. Rüyayı görmüş olan kişinin kısmetinin kapalı olacağına ve ticaret ile uğraşıyor ise ticaretinin azalacağının habercisidir. Rüya içerisinde ölü balık topladığını gören bireyler hem aşk hem de hususi yaşamında kimi kötü ve tatsız olaylar yaşayacağının anlamını taşır.

Rüyada Denizde Ölü Balık Görmek

Rüyada denizde ölü balık görmek, rüyayı gören kişinin iş veya eğitim yaşamında olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Risk içeren işlerden kaçmak oldukça önemlidir. Aksi halde oldukça büyük problemler ile karşı karşıya kalmak mümkün olacaktır.

Rüyada Derede Ölü Balık Görmek

Rüyada derede ölü balık görmek, rüyayı gören kişinin sorumluklarının farkına varması gerektiğini anlatır. Aynı zamanda kişi sevdiği insanları unutmamalı ve onlara daha fazla değer göstermelidirler. Onlara danışmadan alınan her kararın, kişiyi başarısız olacağına işaret eden bu rüya, başarısız olunması sonucunda küslük ve ayrılık durumu söz konusu olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani