Rüyada “Rüyada Olta Görmek” Görmek

Rüyada Olta Görmek

Rüyada olta görmek, meslek hayatında yaşanılacak değişikliklere ya da bazı gelişmelere yorumlanmaktadır. Rüyada olta gören kimse, rüya yorumcularca insanın hayatında yaşadığı durumlara göre farklı farklı yorum alan bir rüyadır. Rüyada olta görmek, çok farklı seçeneklerin açılacağına, bu seçeneklerdeki fazlalığa delalettir.

Rüyada Olta Görmek İslami Anlamı

Rüyada olta görmek, eğer elinizde tuttuğunuz bir olta var ise, bu seçeneklerin en iyisini seçeceğinize, bu seçeneğin hayatınızı olumlu yönde alt üst edeceğine işarettir. Rüyayı gören eğer evli ise çocuğu olacak, bekar ise evlenecek, işi yok ise iş sahibi olacaktır. Eğer bu rüyada oltayı düzeltmek ile meşgul iseniz iş ile ilgili seyahate çıkacaksınız demektir. Kirmani (r.a)’ye göre bu rüya yeni iş kapıları açacaktır.

Rüyada Olta Atmak

Rüyada olta atmak, verilen her sözü tutmaya, yüzü sürekli gülen bir adama, hayal edilenlerin gerçek olmasına, aşk hayatında mutluluğa ermeye, para getiren işler yapmaya yorumlanabilir. Bazen ise kötüye yorumlanır. Kötü yorumlara göre bu rüyayı görenin tüm sırları açığa çıkacak, ticari işlerinde zarar edecek ve kötü niyetli bir yöneticiye tabi olmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Olta Almak

Rüyada olta almak, bazı sıkıntıların bulunduğuna ve bu sıkıntılardan kurtulmak için bazı yolların seçilmesi gerektiğine yorumlanır. Kişi bu yollardan hayırla çıkacaktır.

Rüyada Olta İpi Görmek

Rüyada olta ipi görmek, uzun zamandır beklenilen yüksek tutarda bir paraya kavuşmaya ya da çok eskiden verilmiş olan bir borcun geri geleceğine yorumlanır. Ancak eğer bu olta ipi birbirine dolanan bir ip ise bu paranın gelmesine uzun bir zaman olduğunu, karışmamış ise kısa zaman sonra geleceğini gösterir. Eğer kişi rüyasında bu ip ile balık tutuyor iken bu ip kopar ise kişinin karşısına çıkan birçok seçenekten en kötü olanını seçtiğine yorumlanır.

Rüyada Oltaya Takılmak

Rüyada oltaya takılmak, kişinin girmiş olduğu bazı sınavların sonuçlarının güzel olacağına, çok başarılı olup hep onun hakkında konuşulacağına, para anlamında da kudret sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüyanın sahibinin çalıştığı alanda çok uzman biri olmasına ancak hep ölüm korkusuyla yaşadığına da yorumlanmaktadır. Sevdiği insanlar ile çok güzel vakitler geçirilecektir.

Rüyada Olta İğnesi Görmek

Rüyada olta iğnesi görmek, rüyanın güzel haberlere ve gelişmelere gebe olduğunun habercisidir. Aynı zamanda iftiraya uğramaya, hiç alakası olmayan bazı olaylardan sorumluymuş gibi gösterileceğine, bunların insanın keyiflerini kaçırmasına sebep olacağına da yorumlanır.

Rüyada Kırık Olta Görmek

Rüyada kırık olta görmek ya da kişinin oltayı kırdığını görmek, yapılan tercihin başlangıçta hayırlı gözükse de kötü sonuçlar doğuracağını göstermektedir. İlk başta bunun anlaşılamayacağına, anlaşıldığında ise geriye dönülemeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Olta İle Balık Tutmak

Rüyada olta ile balık tutmak, yaşanılan tüm sorunların bitmesine, hayırlı arkadaşlara rastlamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Oltaya Yem Takmak

Rüyada oltaya yem takmak, kişi için çok önemli olan biri tarafından sırtından bıçaklanacağına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani