Rüyada “Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada öküz görmek, ucuzluk ve bolluk anlamlarına gelir. Aynı zamanda rüyada öküz görmek, kısmet, müjdeli haber ve yeni insanlarla tanışma manaları da içermektedir. İbni Sirin (r.a) bir tabirinde buyuruyor ki: Rüyada görülen öküz kırmızı ise o rüyanın sahibinin çocuğu hasta olur.

Rüyada görülen öküz, aile içinde yaşanacak bir kavganın akabinde evden birinin ya da birilerinin evden çıkacağına ancak çok kısa bir süre nedamet getirerek geri döneceğine de çıkmaktadır. Rüyada öküz arabası sürdüğünü kimse için ise tarlalar boyu bereket söz konusudur.

Rüyada Öküz Görmek İslami Anlamı

Rüyada öküz görmek, öküz beyaz ise murada ve kısmete kapı aralanır. Kirmani (r.a) yorumu bize gösteriyor ki Rüyada görülen öküz siyah ya da alaca ise kötü bir haber haneye ulaşıp herkesi üzecek demektir. Öküzün boynuzunu koparıp eve götürdüğünü gören kimse için o evde alacağı hayırlı bir habere işaret eder. Öküz boynuzu aynı zamanda beklenmedik bir yerden para kazanmak ve meslek değiştirmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Öküz Kesmek

Rüyada öküz kesmek mirastan pay almaya ve memuriyette yükselmeye işaret eder. Öküz kesmek aynı zamanda hayırlı bir izdivaç anlamına gelir. Aynı zamanda acele bir karar ile yeni ortaklıklardan uzak durulmalı ve maddi tuzaklara kapılmamalıdır.

Rüyada Öküzden Kaçmak

Rüyada öküzden kaçmak bir düşman saldırısı altına girmek demektir. Bu düşman, eve sık sık girip çıkan, dost görünümlü biri de olabilir. Rüyada bir öküzden kaçıp daha önce hiç girmediği bir eve giren kişi için sürprizli gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda öküzden önce kaçıp sonra onu kovalayan kişiler için de mal sahibi olmak anlamı doğabilmektedir.

Rüyada Öküz Boynuzu Görmek

Rüyada öküz boynuzu görmek şana, şöhrete, yüksek üne, mevki atlamaya ve hayırlı kazanca delalettir. Öküzün çok boynuzlu olduğunu görmek azlık ve çokluk çabası ile senelere yayılan bir mücadele zafer ile sonuçlanacak demektir.

Rüyada Öküz Saldırması

Rüyada öküz saldırması rüya sahibi için hayra alamet değildir. Bunun birçok farklı tabirde birçok farklı anlamı bulunmaktadır. Rüyada öküz tarafından saldırılıp yara aldığını gören kimse iş yerinde sıkıntılı bir hadise yaşayacak demektir. Bu rüyanın sahibi olan kişinin ani kararlardan ve tepkilerden uzak durması gerekir.

Rüyada Öküz Kovalaması

Rüyada öküz kovalaması mala nail olmak anlamına gelir. Öküzden başarılı bir şekilde kaçıp saklandığını gören kimse için kem göz tehlikesi bulunmaktadır. Rüyada öküz tarafından kovalandığını gören kimse aynı öküz tarafından boynuz darbesi alırsa çok yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacak demektir. Aynı zamanda öküzü alt edip onu pişirerek yiyen kimse zengin olur.

Rüyada Öküz Arabası Görmek

Rüyada öküz arabası görmek bir yerden bir yere taşınacak malın çokluğuna işarettir. Bu taşınma hayır getireceği gibi şer de getirebilmektedir. Rüyada öküz arabasının tepeden aşağıya yuvarlandığını gören kimse için hane içinde bir sıkıntı belirebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani