Rüyada “Rüyada Okuyup Üflemek” Görmek

Rüyada Okuyup Üflemek

Rüyada Okuyup üflemek, İslami yorumuna bakıldığı zaman oldukça hayırlı bir rüya niteliği taşımaktadır. Rüyasında hasta üzerine dua okuyup üflediğini gören kimse için, hastasının iyileşeceğine ve şifa bulacağına delalet etmektedir. Bu kapsamda rüyada kendi adına Ayet-el Kürsi okuyup üflediğini gören kişi, için de tüm derdinin kederinin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Okuyup Üflemek İslami Anlamı

Rüyada okuyup üflemek, kimi alimlere göre ise hayırlı bir rüya şekli olarak değerlendirilmemektedir. Kimi alimlere göre rüyada Kuran-ı Kerim okuyup üflenmesi fakat kelime-i şehadet getirilmemesi batıl inançlara itibar etmek şeklinde yorumlanır. Rüyada Nas suresi okuyup üflemek, Kişinin dine itibar etmediğinin göstergesidir. Buna karşın rüyada kelimeye şehadet getirmek oldukça hayırlı kabul edilmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) şöyle buyurmaktadır; rüya sahibi hacca gider, duaları kabul edilir. en İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Cenabı Hak rüyayı gören kişiye hayır kapılarını açar.

Rüyada Sura Üflendiğini Görmek

Rüyada sura üflendiğini görmek, kişinin kaderinin iyi yazıldığına delalet etmektedir. Rüyasında sura üflendiğini gören kişi hayatı boyunca gam, keder, üzüntü nedir bilmez. Eğer sura ikinci defa üfleniyor ise ve rüyada bu duyulmuş ise, Allah’ı bu yolla işitmek anlamı taşımaktadır.

Rüyada Enseye Üflenmesi

Rüyada enseye üflenmesi, bir tartışma sonrası haklı çıkacağına, hayırlı bir işe ve aile büyüklerinden destek görmeye işaret etmektedir. Rüyada ensesine üflendiğini gören kişi, Allah’ın yardımını alarak her işi başaracaktır. İş hayatında yüksek gelir olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kulağa Üflenmesi

Rüyada kulağa üflenmesi, çok uzun zamandır kişinin hayatında olan ekonomik sıkıntıların çözüme kavuşmasına ve gelirin artmasına işaret edilmek ile birlikte iş hayatında kademe atlamaya hatta terfi almak anlamı taşımaktadır. Rüya sahibi kişi, haksız yere girdiği tartışmalar da haklılığı ortaya çıkar. Bireyin tüm sorunları sırası ile çözüme kavuşur.

Rüyada Hocanın Üflemesi

Rüyada hocanın üflemesi, sağlık sorunlarının biteceğine, hastaların şifa bulacağına ve maddi sıkıntılara yorumlanır. Rüyasında hocanın üflediğini gören kimse, maddi sıkıntıları atlatır ve gün yüzüne çıkar. İş hayatında doğru insanlar ile ortaklık yaparak işlerini büyütür. Hayatı boyunca hiç maddi sıkıntı yaşamaz. Hiç kimseye borçlanmaz ve dara düşmez. Yapılan ortaklıklar ise hep iyi şekilde sonuçlanır.

Rüyada Okunmak Üflenmek

Rüyada okunmak üflenmek, rüya sahibi kimsenin etrafında ki çıkarcı insanlara işaret etmektedir. Kişi çevresinde ki insanlar sebebi ile haksız tartışmalara girebilir. Sonrasında ise Allah’ın desteği ile hakkı ortaya çıkar. Rüyayı gören kişi deyim yerinde ise Allah’ın sevgili kulu olmuştur.

Rüyada Okunmuş Su İçmek

Rüyada okunmuş su içmek, bireyin hayatının uzun olacağı anlamı taşır. Rüyasında okunmuş su içtiğini gören insan eğer hasta ise şifa bulur. Aksi takdir de sağlıklı bir birey ise uzun ve güzel bir hayatı olur. Hastalık yüzü görmez. İyi bir evlilik yapar ve hayırlı evlatları olur. Rüyada okunmuş su içmek dini açıdan oldukça olumlu şekilde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani