Rüyada “Oje Sürmek” Görmek

Oje Sürmek
Rüyada oje sürmek görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Yazımızdan ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Rüyada oje sürülmesi kişinin iyi bir haber alması, rahatlaması ve kendine izin vermesi gibi anlamlara gelir. Rüyada oje sürmek genellikle kişinin iyiliğine yorumlanmaktadır. Rüyada görülen bazı unsurlar rüyanın anlamının olumsuz yöne kaymasına neden olabileceğinden rüya içeriğini iyi anlamak gerekir. Özellikle kırımızı renkli oje görmek, kişinin ileride başının belaya girmesi, arasının sevdikleri ile açılması anlamlarını taşıyabilir.

Rüyada Kırmızı Renkli Oje Sürdüğünü Görmek

Rüyada kırmızı renkli oje sürüldüğünü görmek en sık görülen ve olumsuz anlamı olan rüyalardan bir tanesidir. Rüyasında kırmızı renkli oje gören bir kimse dikkatsizliği yüzünden başını belaya sokabilir. Rüya sahibi genellikle iş hayatında hata yapmaya meyilli olacaktır. Bu durum maddi gücün azalmasına ve iş hayatında başarısız olmaya yol açabilir. Rüyanın bir diğer anlamı ise kişinin hayatında yer alan insanlar ile arasının bozulmasıdır. Rüya sahibi özellikle varsa eşi ya da sevgilisi ile kavga edebilir. Bu durum ayrılığa kadar gidebilir.

Rüyada Kuaförde Oje Sürdüğünü Görmek

Rüyada kuaförde oje sürüldüğünü görmek kişinin rahatına düşkün olması, konforu sevmek ve zorluklara katlanamamak anlamlarına gelir. Rüya sahibi eğer yolculuğa çıkmak üzere ise, yolda zorluk yaşayacaktır. Rüya sahibi kişi eğer bekar ise karşısına hayırlı bir kısmeti çıkar. Eğer rüya sahibinin hayatında çoktan birisi varsa bu kişiler aralarındaki ilişkiyi kuvvetlendireceklerdir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kuaförde oje sürdürdüğünü gören bir insan hayatının mutlu evrelerini yaşar.

Rüyada Oje Sürdüğünü ve Sildiğini Görmek

Rüyada oje sürdükten sonra sildiğini görmek kararsızlık, seçim yapmakta zorluk ve kendine güvensizlik anlamlarına gelir. Rüyada oje sürmek olumsuz bir rüya olduğu için rüya sahibinin karar verememesi de onun hayrına olmaz. Kararsızlık nedeni ile kişi zor durumda kalır. Rüya sahibinin seçimde zorlanması kafa karışıklığı ile beraber gelir. Bu rüyayı gören kişiler kendini çevreye karşı kapatabilirler.

Rüyada Şeffaf Oje Sürdüğünü Görmek

Rüyada şeffaf renkli oje sürdüğünü görmek kişinin dışa dönük olacağı, çevre ile uyumu gibi olumlu anlamlara gelir. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan insanların sayısı artar. Kişinin çevresi genişledikçe genişler. Kişinin çevresinde bir çok insan olması kişiye iş hayatı anlamında da kazanç sağlar.

Rüyada Siyah Renk Oje Sürdüğünü Görmek

Rüyada siyah rengi olan oje sürdüğünü görmek büyük bir günahın işlenmesi, kişinin kendini saklamak istemesi gibi anlamlara gelir. Rüya sahibinin kendi büyük bir günah işleyebileceği gibi, rüya sahibi büyük bir günahın işleneceğine de tanıklık edebilir. Her durumda kişi gördüklerini ve kendini saklama isteği içinde olacaktır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; siyah renk oje sürdüğünü gören bir kimse kendini dış etmenlerin zararları arasında bulacaktır. Rüya sahibinin bu durumlardan korunması önem taşır.

Rüyada Beyaz Renk Oje Sürdüğünü Görmek

Rüyada beyaz renkli oje sürdüğünü görmek mutluluk, ferahlık ve rahatlama gibi anlamlara gelir. Rüyasında beyaz renkli oje süren birisinin hayatında aydınlık bir dönem başlar. Kişi çevresine ışık saçar. Rüyada oje sürmek  her ne kadar hoş bir rüya olarak görülmese de, beyaz renkli oje görmek hoş anlamlara sahiptir. Bir yoruma göre bu rüyayı gören kişiler maddi anlamda büyük bir güce kavuşur. Bu güç miras kalmasından gelebilir. Ya da rüya sahipleri büyük bir projeye imza atarak yüklü miktarda parayı hak edebilirler. Her şekilde, kişi zenginliğin tadını çıkarır. Zenginlik sayede para ile değil duygu ile de gelir. Sevdikleri ile mutlu olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani