Rüyada “Rüyada Oje Görmek” Görmek

Rüyada Oje Görmek

Rüyada Oje görmek, rüya sahibinin çevresinde çok sayıda art niyetli, fesat, dedikoducu insanlar olduğuna delalet eder. Rüyada oje sürmek, bu insanlar sabahtan akşama kadar gıybet yaparlar, birilerini çekiştirirler ve ne söylediklerinin farkında bile değillerdir.

Rüyasında oje yemek, rüyayı gören kişinin etrafında tam olarak böyle insanlar vardır ve rüya sahibinin sahip olduğu başarıyı, ünvanı, mal ve mülkü kıskanmaktadırlar. Rüyada oje dökülmesi, rüyayı gören kişi dertli ve sıkıntılı bir dönemden geçiyorsa bu sıkıntılarından kurtulur. Rüyada oje sürdürmek, bu rüyayı gören yaşlı bir birey yakın arkadaşlarından bir veya bir kaçına yol gösterir, onların ellerinden tutar, yardım eder.

Rüyada Oje Görmek İslami Anlamı

Rüyada Oje görmek, rüya sahibinin çok güvendiği insanların, kendisi hakkında ileri geri konuşmaktadırlar. Rüyada görülen oje, ancak bu kimseler, rüya sahibini zarar verecek konumda değillerdir. Sadece söyledikleriyle canını sıkabilirler. Onun dışında somut bir zararlarının dokunması söz konusu değildir. Kirmani(r.a)’ya göre rüyada oje görmek rüyayı gören kişinin dış görünüşüne önem veren, süslü bir birey olduğu şekilde yorumlanır. Ancak rüyada oje görmek genellikle olumsuz şeylere yorulmaktadır.

Rüyada Oje Sürmek

Rüyada oje sürmek genellikle rüya sahibinin olumsuz, istemediği birtakım olaylar yaşayacağına delalet eder. Ancak burada sürülen ojenin renginin de önemi vardır. Bu kapsamda yeşil oje süren kişinin hayatında keskin kararlar alabilecek biri olduğu manası çıkarılabilir. Yakın zamanda radikal bir karar alacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyasında beyaz oje sürdüğünü gören kişinin ise yakın zamanda kendisinden daha deneyimli bir kimseden nasihat alacağı anlamına gelir. Siyah oje sürdüğünü göre kişi işinde terfi alır, yakın gelecekte güzel günler görür.

Rüyada Oje Almak

Rüyada oje almak rüya sahibinin geçmişte zarar gördüğü kişi veya kişilerin açıklarını göreceği, yanlışlarını yakalayacağı ve zamanı geldiğinde bunları ortaya çıkararak bu kimselerin yüzlerine vuracağı manasına gelir. Rüyada oje aldığını gören kişinin eline sağlam bir koz geçer ve bunu yeri geldiğinde gün yüzüne çıkarmaktan çekinmez.

Rüyada Oje Çıkarmak

Rüyada oje çıkarmak rüyayı görenin hiç ilgisi olmayan bir suç yüzünden yargılanacağını anlatır. Onunla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir konu yüzünden suçlu bulunur. Ancak bu konudaki masumiyetini kanıtlar ve bu işten yakasını kurtarır. Bunun yanında rüyasında oje çıkardığını gören kişinin, varsa, resmi dairelerdeki işleri süratle hallolur. Sıkıntılı süreci ferahlığa erer. Mutlu ve huzurlu olur.

Rüyada Oje Satmak

Rüyada oje satmak rüyayı gören kişinin sevmediği bir kimse tarafından bir sırrının öğrenileceği anlamına gelir.

Rüyada Oje Silmek

Rüyada oje sürmek kişinin kendi hakkındaki iftiraları herkesin olduğu bir ortamda ortaya çıkararak kedini aklayacağına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Oje Sürmek

Rüyada kırmızı oje sürdüğünü gören kişi uzun zamandır üstünde olan bir yükten kurtulur. Yakında neşeli, heyecanlı ve güzel günler geçirir.

Rüyada Ojeli El Görmek

Rüyada ojeli el görmek sıkıntılı, çileli, karanlık günler geçiren kişiye işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi hayatının zorlu bir sürecinden geçmektedir. Sık sık kötü haberler alıyor olabilir.

Rüyada Oje Dökmek

Rüyada oje dökmek rüya sahibinin gazete, dergi, yayınevleri gibi kuruluşlarda iş bulacağına, buralarda yazdığı yazılar ve yaptığı işlerle çok başarılı olacağına, başarının getirdiği huzurla oldukça rahat ve mutlu yaşayacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani