Rüyada “Rüyada Oda Görmek” Görmek

Rüyada Oda Görmek

Rüyada oda görmek, görülen odanın niteliğine göre farklı biçimlerde tabir edilmektedir. Yorumların genelinden yola çıkılarak, rüyada temiz, ferah ve aydınlık bir oda görmenin huzura, kısmete, şansa, ferahlamaya, sorunların üstesinden gelmeye ve insanın hayatında kendisine olumsuzluk teşkil eden meselelerin çözümleneceğine işaret olduğu söylenebilir. Ancak rüyada oda görmek, bakımsız, pis, kasvetli ve karanlık bir biçimdeyse bu, rüya sahibinin sıkıntılarına yorumlanır. Rüyayı gören kişi hayatta bazı sorunlara sahiptir ve bu sıkıntılar kendisine ağır gelmekte, bunlar için bir çözüm yolu bulmaya çalışmaktadır.

Rüyada Oda Görmek İslami Anlamı

Bu rüyanın dini açıdan yorumlanmasında da bazı İslami rüya yorumcularının ve alimlerin görüşlerini bilmek gerekir. Ünlü İslam alimi ve rüya yorumcusu Kirmani (r.a) yorumu; bir kimse bir evin ortasında bulunan bir oda veya avlu görmüşse bu, rüya sahibinin kızı veya kız kardeşi ile ilgili meselelere işaret eder. Bu kimsenin kızı veya kız kardeşi evlenerek, mutlu ve huzurlu bir yuva kurar.

Rüyada Oda Kapısı Görmek

Rüyada oda kapısı görmek, açılacak olan hayırlı kapıların işaretidir. Bu rüya sahibinin hayatında onu feraha erdirecek olumlu gelişmeler yaşanır. Rüyasında bir odanın kapısında durduğunu veya açtığını gören kişi, kendisi için bolluk ve ferahlık getirecek yeni işlere girişir ve başarılı olur.

Rüyada Oda Temizlemek

Rüyada oda temizlemek, ailede yaşanan bazı sorunlar ile mücadeleyi temsil eder. Bu kimse ailevi sorunlar ile mücadelede yalnız bırakılmıştır. Fakat buna rağmen bu konularda akıllıca kararlar alarak, sıkıntılarını giderecektir.

Rüyada Aydınlık Oda Görmek

Rüyada aydınlık oda görmek, erişilecek büyük bir ferahlığa delalettir. Bu ferahlık kişinin evinde, işinde ve manevi yaşamında yani yaşamın her alanında gerçekleşecektir. Rüyasında aydınlık bir oda gören kimse, ruh eşini bularak mutlu bir evlilik yapabilir veya var olan bir evliliği varsa, bu evlilikte huzur hasıl olur.

Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada yatak odası görmek, huzurlu ve sakin bir hayatı temsil eder. Bazı yorumlara göre bu rüya, eş ile olan ilişkilerin sükunet ile devam edeceğine delalettir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada oda görmek, kadın ile tabir edilmektedir. Rüyada yeni bir oda gören kimse, dünya hayatında evlilik suretiyle yeni bir döneme başlar. Bu kimse hayırlı bir kadınla evlenir.

Rüyada Çocuk Odası Görmek

Rüyada çocuk odası görmek, kişinin ticaret yaşamında başarısına, sıkıntılarından kurtulmasına ve evlat sahibi olacağına işarettir. Rüyada eski bir oda gören kişi dul bir kadınla evlenir. Yeni bir oda gören kişi daha önce hiç evlenmemiş bir kızla evlenir.

Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada karanlık oda görmek, sıkıntılara delalettir. Bu rüyanın sahibi maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak için çaba göstermektedir. Kişinin kızı veya kız kardeşi evliyse bu rüya bu evlilikteki birtakım sorunların çözümleneceğine ve mutlu bir aile yaşamına delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani