Rüyada “Rüyada Nur Yüzlü Görmek” Görmek

Rüyada Nur Yüzlü Görmek

Rüyada Nur yüzlü görmek, kişinin hayatında meydana gelecek çok hayırlı gelişmeler ile tabir olunur. Rüyada nur yüzlü yaşlı kadın görmek, rüya sahibi evli değilse kısmeti açılır ve kısa zamanda evlenir, borcu çok ise güzel bir iş bularak borçtan kurtulur diye yorumlanır.

Rüyada nur yüzlü bebek görmek, bu kimse hastaysa eski sağlığına kavuşur ve tövbe ederse de Allah katında günahları affolur. Rüyada nur yüzlü erkek görmek, birçoklarına göre rüyada birçok hayırlı olayın meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada Nur Yüzlü Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nur yüzlü görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında nur yüzlü görürse, kötü bir şekilde devam eden hayatına mutluluk ve neşe gelir. Olumsuzluklardan kurtularak daha iyi günlere doğru emin adımlarla ilerleyecek demektir.” Bazı rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre de rüyada nur yüzlü görmek gerçek hayatta da nur yüzlü biri ile karşılaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Nur Yüzlü Kadın Görmek

Rüyada nur yüzlü kadın görmek, evlilik veya hayırlı bir evlat ile tabir olunur. Rüyasında nur yüzlü kadın gören kişi evli değilse, kendisine uygun dindar bir eş bularak evlilik yolunda adımlar atar. Eğer bu kişi evliyse, ileride yaptığı işlerle kendini ve eşini gururlandıracak bir evlat sahibi olur.

Rüyada Nur Yüzlü Bebek Görmek

Rüyada nur yüzlü bebek görmek, müjdeli haberler verecek birini temsil eder. Bu kişi uzaktan gelecek, beraberinde birçok güzel haber getirecek ve haneyi büyük bir mutluluğa boğacaktır. Rüyasında nur yüzlü bebek gören biri, güzel haberler almaya hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Nur Yüzlü Dede Görmek

Rüyada nur yüzlü dede görmek, rüya sahibinin ailesinden biri ile arasındaki problemlerin bir aile büyüğü tarafından çözüleceğini ifade eder. Bu iki kişi arasındaki soğukluk aile arasında tarafların oluşmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden bu aile büyüğü ikisini barıştırmak için adımlar atar.

Rüyada Nur Yüzlü Erkek Görmek

Rüyada nur yüzlü erkek görmek, rüya sahibinin hayatta önüne çıkan engelleri bir aştığına, zorluklar karşısında pes etmediğine, güçlü ve azimli olduğuna delalet eder. Rüyasında nur yüzlü bir erkek gören kimse, zorluklara karşı sonuna kadar mücadele ederek hedeflerine ulaşacak demektir.

Rüyada Nur Yüzlü Amca Görmek

Rüyada nur yüzlü amca görmek, rüya sahibinin küçük atılımlar ile büyük fırsatlar elde edeceğini, bu fırsatları da daha büyük avantajlara çevireceğini ima eder. Rüyayı gören kişi, önüne çıkan her bir fırsatı kendi lehine çevirerek hareket edecek ve toplumsal hayatta büyük başarıların ve övgünün sahibi olacak demektir.

Rüyada Nur Yüzlü Teyze Görmek

Rüyada nur yüzlü teyze görmek, kişinin ilerlediği yol aydınlanacak demektir. Yani bu yol engellerden arınacak ve dümdüz bir hale gelecektir. Rüyasında nur yüzlü bir teyze gören kişi, fazla çaba harcamadan ve engellerle karşılaşmadan dilediği şeye ulaşır ve yolun sonunda mutluluk elde eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani