Rüyada “Rüyada Nur Görmek” Görmek

Rüyada Nur Görmek

Rüyada Nur görmek, kişinin nurlarla karşılaşması anlamına gelir ve hayırlı, makbul rüyalar arasındadır. Rüyada görülen nur, kişinin ruh ve kalbine güzellikler dolması, Allah’ın şefaati, rahmeti, hikmeti ve merhametinin üzerine yağması demektir.

Rüyada nur yüzlü yaşlı kadın görmek, kişinin tüm günahlarının, Allah katında af olunmasıdır. Neşesi, sağlığı, kazancı her şeysi yerinde olur, ailesi ile birlikte huzuru hiç eksilmez. İnananlar için mutluluk, inanmayanlar için inanç yoluna girmek demektir.

Rüyada Nur Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nur görmek, İmam Nablusi (r.a.) Hazretleri, bu rüya ile ilgili olarak, ruh ve kalbe güzellikler doğması, insanın üzerine Allah’ın merhamet ve rahmetinin doğması, günahlarının Allah katında af edilmesi, sağlık, kazanç ve mutluluğunun yerinde olması buyurmuştur.

Rüyada Nur Suresini Okumak

Rüyada Nur suresini okumak, kişi diğer insanları Yalnız Allah için sever, ya da Allah için nefret eder. Allah’ın emirlerine tamamıyla riayet etmek, bu emirlerden bir saniye bile ayrılmamaktır. Düşman üzerinde galibiyet kurmak insanları iyiliğe yönlendirmek, kötülüğe karşı nehyetmektir. Ahlaksızlık ve kötülükleri önlemeye çalışmak, insanlara insaf ve adalet duygusu ile muamele etmektir.

Rüyada Nur İsmini Duymak

Rüyada Nur ismini duymak, kişinin etkilendiği kişinin gönlünü çalarak, onunla mutlu olarak birlikte güzel günler geçirmektir. Çok başarılı işlere adım atmak, zarar, ziyan yüzü görmemek, iyi bir düzen kurmaktır. Sabit gelire sahip olacak, eli darlık görmeyecektir. Ana ve babasının hayır duaları alacak, yüzüne kapanmış olan kapılar açılacaktır. Birbirinden ayrı düşmüş, hasret çeken kimseler barışacaktır. Dini kurallara göre hareket etmek, Allah korkusu duymak, sabır ile selamete çıkmak demektir. Sevap işleyip, ihtiyaç sahiplerine yardım etmektir.

Rüyada Nur Dağını Görmek

Rüyada Nur Dağını görmek, sıkıntıların çok kısa içerisinde son bulacağını, iş ve aile hayatının güzel gideceğini, geçim derdinin biteceğini gösterir. Dünya nimetleri içerisinde lüks ve pahalı olanlara ulaşmak demektir. Yeni bir eve sahip olmak, yeni bir işe girmek, hırs ve öfkeyi yenmeyi bilebilmek sayesinde, için mutlulukla dolmasıdır. Bir arkadaşa yardım etmek, onu iş hayatının içine sokmak demektir.

Rüyada Nur İsmini Görmek

Rüyada Nur ismini görmek, uzak bir şehirde yaşayan, sevilen bir kişiden haber almak, yeni bir projeye başlamak ve çok zengin olmak, öksüz ve yetimleri sevindirmek, ölülerin ruhuna mevlit okutmaktır. Yüksek ve saygın bir mevkiye terfi etmek, şansın çok yaver gitmesidir. Yaşantısı boyunca sıkıntı ve zorluk yüzü görmemektir. Rakiplere üstünlük sağlamak, atılan her adımda başarılarını artırmaktır.

Rüyada Nur İnmesi

Rüyada Nur inmesi, sıkıntı ve sorunların bitmesi, etrafta bulunan kişilerin taktirini kazanmaktır. Ele geçen kazancı, hayır yolunda infak etmek, çalışmalarında sorunla karşılaşmamaktır. Kişinin hem ruhunun hemde yolunun aydınlanmasıdır. Kişi Kabe’ye gidecek, inanç içerisinde, nefsine yenilmeden onurlu bir hayat sürecektir.

Rüyada Nur Yağması

Rüyada Nur yağması, kötü talihi yenmek, ferah ve aydınlığa çıkmaktır. Fakir kişiler için zengin olmak, acı ve kederlerin bitmesi, huzura kavuşmaktır. Saadete erişmenin sırlarını keşfetmek, mutluluğun yolunu bulmaktır. Allah’ın keremine, lütfuna ermek, esenlik bularak hidayete ermektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani