Rüyada “Rüyada Nohut Görmek” Görmek

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek kişinin kısmetinin son derece açık olduğuna ve elini attığı her işten kazanç sağlayacağına yorulmaktadır. Rüyada nohut gören kimse, genellikle kişinin çokça çabalayarak ve emek harcayarak kazanacağı paraya yorulmaktadır. Rüyada nohut harmanı görmek, bu kişinin kısmeti çok olup kolay yoldan para kazanma ihtimalinin bulunmadığına tabir edilmektedir.

Rüyada nohut görmek, ayrıca pişmiş olarak görülen nohut kazancın kapının belirgin olduğuna ve kişinin buraya zaten yönelmiş olduğuna çiğ olması ise kişinin önünde çok sayıda kısmet olduğuna ve bunlardan hangisine giderse gitsin sabır ve emek harcarsa bereket elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Nohut Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a)’e göre bu rüya hayırlı bir rüya olup kişinin ailesine haram lokma yedirmediği emeğinin tamamının helal olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı İslama alimlerine göre bu rüya kişinin her daim çalışmayı sevdiği ve kazancının her zerresini helal yolla elde ettiği anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya hayal aleminde yaşanan bazı sıkıntıların gerçeğe dönüşeceği ve kişinin vesvese ve hurafeler nedeniyle sıkıntıyı kendi hayatının içine çektiği anlamı vardır.

Rüyada Nohut Yemek

Rüyada nohut yemek genellikle rüya tabirleri olarak kişinin helal lokma yemesine ve hayırlı bir insan olmasına yorumlanır. Kişinin harama bulaşmamasına ve kötü alışkanlıklar edinmemesine tabir edilir. Ayrıca Allah’ın sevgili kulu olduğuna ve temiz kalbi yüzünden bazı belalardan korunduğuna da tabir edilmektedir.

Rüyada Nohut Yemeği Görmek

Rüyada nohut yemeği görmek ne anlama gelir? Nohut yemeği kazancın artacağına dalalet eder. Fakat bu artış kademe kademe olacaktır. Adeta nohut büyüklüğünde zaman içinde çok çalışarak elde edilecek bir kazanç söz konusudur.

Rüyada Yeşil Nohut Görmek

Rüyada yeşil nohut görmek olgunlaşmamış olduğundan kişinin meslek hayatında tam pişmemiş olduğuna ve bu nedenle bazı hatalar yaptığına yorulmaktadır. Fakat kişinin hatalarından ders çıkarak iyi bir meslek ehli olacağına ve zaman içinde işinden büyük kazanç sağlayacağına yorulmaktadır

Rüyada Nohut Pişirmek

Rüyada nohut pişirmek bazı dini yorumculara göre helal aş kaynatmak yani Allah rızası kazanmak hayır yapmak ve çevresindekilere faydalı olmak anlamına gelmektedir. Bu rüyanın anlamı genel olarak manevi zenginliğin artmasına ve Allah yolunda çabalamaya gelmektedir.

Rüyada Nohut Yapmak

Rüyada nohut yapmak ne anlama gelir? Bu rüya bir ev hanımı tarafından görülüyor ise hayırlı ve faydalı çocuklar yetiştireceğine ve bu nedenle çocuklarının anne baba kıymeti bilen çocuklar olacağına yorulmaktadır. Ayrıca bu rüya aynı zamanda anne baba rızası kazanmaya da yorulmaktadır. Bazı alimler ise hayırsever devlet adamı olarak tabir etmektedir.

Rüyada Tarlada Nohut Görmek

Rüyada tarlada nohut görmek çok hayırlı bir rüya olup kişinin ömrü boyunca hayırlı ve kısmetli bir insan olacağına dünya da ve ahirette mutlu olacağına tabir edilir. Ayrıca ailesinin hakkını gözeten bir babaya da yorulmaktadır. Rüyayı gören bir genç ise ilerde hayırsever bir baba olacağına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani