Rüyada “Rüyada Niyet Etmek” Görmek

Rüyada Niyet Etmek

Rüyada Niyet etmek, kişinin iyi işler yapma yolunda yeni kararlar alacağına delalet eder. Rüyada niyet çekmek ise, rüyayı gören kişi artık hayatında bazı değişiklikler yapacak, işlerini yoluna koyacak ve iş hayatında hile ve haksızlığa başvurmadan hareket edecektir. Rüyasında niyet ettiğini gören biri refaha kavuşur. Bazılarına göre de rüyada niyet edip namaz kılmak ile ilgili olarak kişinin kendi hal ve hareketlerinde yapacağı değişimlere delalet eder.

Rüyada Niyet Etmek İslami Anlamı

Rüyada Niyet etmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında niyet ettiğini görürse, artık daha emin adımlar atmaya başlar ve daha başarılı bir insan haline gelir.” Birçok rüya tabircisi’ne göre de rüyada niyet etmek dini anlamda yaşanan bir aydınlanmayı temsil eder. Rüyasında niyetlendiğini gören biri dünya işlerinden uzaklaşarak ibadetlerini yapmaya başlar.

Rüyada Niyet Çekmek

Rüyada niyet çekmek, hastalığın yok olması ile alakalıdır. Rüya sahibi bir süredir mücadele ettiği hastalıktan sonunda kurtulur ve eski sağlıklı günlerine yeniden kavuşur. Rüyasında niyet çektiğini gören biri fiziksel gücünü geri kazanacak demektir.

Rüyada Niyet Tavşanı Görmek

Rüyada niyet tavşanı görmek, kişinin gereksiz yere para harcadığını ve bu yüzden de maddi açıdan büyük bir sıkıntıya düşeceğini ima eder. Rüyasında niyet tavşanı gören kimse, finansal anlamda harcamalarına hiç dikkat etmiyor demektir. Bu sebeple de ilerleyen zamanlarda çok sıkıntı çekecektir.

Rüyada Niyet Etmeden Namaz Kılmak

Rüyada niyet etmeden namaz kılmak, hazırlıksız başlanan bir işin başarısızlıkla sonuçlanması anlamına gelir. Rüya sahibi büyük bir işe hiçbir ön hazırlık yapmadan başlayacak ve güzel bir sonuç elde edemeyecektir. Rüyasında niyet etmeden namaz kıldığını gören biri sonu iyi olmayan bir işe kalkışır.

Rüyada Oruç Tutmaya Niyetlenmek

Rüyada oruç tutmaya niyetlenmek, sabır ve azimle elde edilen başarıları temsil eder. Rüyayı gören kişi hedefleri yolunda harcadığı çabalar ve gösterdiği sabır sayesinde, sonunda büyük bir mükafat elde eder ve ailesi de dahil olmak üzere çevresindeki herkesin gurur kaynağı olur.

Rüyada Niyet Edip Namaz Kılmamak

Rüyada niyet edip namaz kılmamak, yarım kalan bir işin rüya sahibinin başına birçok felaket açacağına delalet eder. Rüyasında niyet edip de namaz kılmadığını gören biri gerçek hayatta da bir işe başlayıp onu yarım bırakacak ve bu yüzden de başı çok yanacak demektir.

Rüyada Niyetlenmek

Rüyada niyetlenmek, kişinin dünyevi hayata olan ilgisinden vazgeçip Allah yoluna yönelmesine işaret eder. Rüyayı gören kişi dünyevi işlerden elini eteğini çekecek, öteki dünya için işler yapmaya kendisini adayacaktır.

Rüyada Niyet Edip Namaz Kılmak

Rüyada niyet edip namaz kılmak, kişinin Allah inancının çok kuvvetli olduğunu ima eder. Rüyasında niyet edip namaz kıldığını gören biri Allah katında çok mübarek bir insandır. Bu kişi çevresindeki insanlar tarafından da çok sevilip sayılan bir kimsedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani