Rüyada “Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek” Görmek

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada Nişan yüzüğü görmek, bu rüyayı gören kimsenin yaşamında hayırlara vesile olacak bir takım olaylar şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada nişan yüzüğü almak, bu hayırlı olaylar, rüyayı gören kişinin eğer bir sevdiği varsa, onunla yakın zamanda mutlu bir yuva kurma adımları atacağına yorumlanır.

Rüyada nişan yüzüğü takmak, eğer hali hazırda kısmetiyle tanışmamış bir kişi ise, yakında tanışacağına işaret etmektedir. Bunun dışında rüyada nişan yüzüğü bulmak iş yaşamı, sağlık gibi meselelerde de yine kısmetin açık olduğu. Yakın zaman içerisinde bu gibi konularda ilerlemeler yaşanacağını temsil etmektedir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nişan yüzüğü görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki, çocuk sahibi olma, ele bir mal geçmesi, memuriyet gibi üst makamlara yükselme, rızkın artması gibi anlamlara gelebilmektedir. Yine alimlerden Kirmani(r.a.) ise, rüyada nişan yüzüğü görmek o kimsenin mücadele ettiği konularda bir zafer kazanacağı anlamına gelmektedir.

Bununla beraber, nişan yüzüğünün ne şekilde görüldüğü de kendi içerisinde alt anlamlara yol açabilmektedir. Her ne kadar genel açıdan olumlu yorumu olsa da, bazen kişinin elindekinin değerini bilmezliğine, ya da şükretmez ise onu kaybedeceği konusunda ilahi bir uyarı da olabilmektedir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Bulmak

Rüyada nişan yüzüğü bulmak, kişi için kısmet yollarının açıldığını göstermektedir. Eğer rüyayı gören kişi, çok zorlu ve uzun bir mücadelenin içerisindeyse, artık bu mücadelenin son bulacağına işarettir. Dileğinin hayırlı şekilde gerçek olma yolunda olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak

Rüyada nişan yüzüğü atmak, rüyayı gören kişinin, yaşamındaki bir kısım olumsuz etkiye sahip meselelerden kurtulacağına, uzun süredir çözüm bekleyen sorunları için ani ve keskin bir çözüm elde edeceğine işarettir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Düşürmek

Rüyada nişan yüzüğünü düşürmek, nişan yüzüğünün kaybolduğunu görmeye benzer bir anlama sahip olsa da, daha çok kişinin sorumsuz bir hayat yaşadığına ve kendisini toparlaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğünün Sıkması

Bir kimse rüyasında nişan yüzüğünün parmağını sıktığını görüyorsa, bu rüyann aksine kişinin yaşamında kolaylıklar yolunun açıldığını ve sıkıntısız bir ömrü işaret etmektedir.

Rüyada Nişan Yüzüğünün Kaybolması

Rüyada nişan yüzüğünün kaybolması, o kişinin, hayatındaki önemli olan aile, sağlık gibi konularda şükür gösteren biri olmadığına, elindekinin kıymetini bilmediğine işaret olmaktadır. Dahası bu, o kimsenin hayatında çok fazla şikayetçi biri olduğuna da ilişkin bir mesajdır.

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada nişan yüzüğü takmak, gören kişinin yaşamında bekar olup olmadığına göre değişebilmektedir. Bekar kimseler için bu, yeni kapıların açıldığını gösterirken, evli ve nişanlı kişiler için, hayatlarında bir takım şeyleri doğru yapmadıkları. Şükür ve duaya sarılmaları gerektiğini gösteren ilahi bir işaret olabilmektedir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Çıkarmak

Bazı rüya bilginlerince bu rüya, ayrılık gibi sonuçlara işaret edebilse de, esasen bir kimsenin hayatında doğru sandığı fakat kendisi için hayırlı olmayan bir durumdan kurtulmasına yorumlanır. Vazgeçmesi gerektiğini gösteren bir işaret de olabilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani