Rüyada “Rüyada Nine Görmek” Görmek

Rüyada Nine Görmek

Rüyada Nine görmek, bela, kaza, kötülükten uzak olmaya ve rüya sahibinin hayır duası alması anlamına gelmektedir. Rüyada ninenin elini öpmek, kötü duygu, düşünce ve korkulardan arınmak, canlanmak, yenilenmek, tazelenmek, hayat bulmaktır. Rüyada nineye sarılmak, hürmete layık bir insan olmak, olgunlaşmak, etrafta sözü dinlenmek, saygı gösterilmektir. Omuzundaki yükleri atmak, sıkıntılardan feraha çıkmak, tüm sıkıntılardan kurtulmaktır.

Rüyada Nine Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nine görmek, kişi çok hayırlı insanlar ile karşılaşacak, bu insanlardan hayırlı yardım ve menfaat görecek, rahatı, huzuru, keyfi yerinde olacaktır. Ev içerisindeki bereket, bolluk ve ferahlıktır. Abdülgani Nablus-i (r.a.) Hazretlerine göre, rüyada nine görme, sevinçli günlerin geleceğine, mutlu bir hayat yaşanacağına delalet eder buyurmuştur.

Rüyada Ölmüş Nine Görmek

Rüyada ölmüş nine görmek, müjde getirecek sürpriz bir haber almak, tüm sıkıntı, keder ve dertlerden kurtularak mutlu olmaktır. Yüzü güldüren olaylar yaşamak, huzur ve esenlik yaşamaktır. Sıcak bir yuvaya kavuşmak, yuvada iç huzuru bulmak, herkes ile iyi geçinmek, hoş sohbetlerde bulunmaktır.

Rüyada Nine ile Kavga Etmek

Rüyada nine ile kavga etmek, kötü hareketlerde bulunmak, beddua almak, günah işlemektir. Kişinin bütün işleri ters gidecektir. Büyüklerin her türlü isteklerini yerine getirmek için, sürekli çabalamaktır.

Rüyada Nineye Sarılmak

Rüyada nineye sarılmak, isabetli ve sağlıklı kararlar alma yeteneğini kaybederek, kişi zarara uğrayacak, üzülecektir. Hayırlı ve güzel haberler almak, huzur, sağlık ve mutluluk ile dolmaktır. Hayırla karşılaşmak, sağlık dolu bir ömür geçirmektir.

Rüyada Nine ile Konuşmak

Rüyada nine ile konuşmak, sevgi içeren konuşmalar yapmak, yapılan sohbetlerden mutluluk duymaktır. Alınacak müjdeli haberlere çok sevinmektir. Hayırsever bir kişi olmak, Allah’ın selametine kavuşmak yolu ile hayırsever bir insan olmak, garipleri korumak, açları doyurmak, işsizlere iş vererek, Allah’ın güzel kullarından biri olmaktır.

Rüyada Nine Eli Öpmek

Rüyada nine eli öpmek, kişinin aklına takılan tüm şüphe, vesvese ve korkularının yersiz olması demektir. Kafada kurulan hiç bir şeyin bir mesneti dayanağı yoktur, bu durumun farkına varmak, huzur, mutluluk ve neşe ile dolmaktır. Kişinin sıkıntılarının üzüntülerini unutup keyfinin yerine gelmesidir. Büyük kişilere karşı çok saygılı olmak, hiçbir şekilde saygıda kusur etmemektir. Büyüklerin hayır dualarını almak, onları mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapmaktır.

Rüyada Nene Görmek

Rüyada nene görmek, kişinin tüm korkularını yenmesi, başa gelecek belalardan korunmak, aklı kaplayan kötü düşüncelerden kurtulmaktır. Kötü gitmekte olan işlerin yoluna girmesi, aile hayatında güzelliği ve ferahlığı bulmaktır.

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada anneanne görmek, nine görmek kadar güzel bir rüyadır. Allah’ın lütuf ve keremine mazhar olmak, hikmet sahibi olmaktır. Yuvada sıcaklık ve huzur bulmaktır. Dertlerin yük ve ağırlığından kurtulmak, şifa bulmaktır. Büyüklerin hayır duasını almak, iç huzurunu yakalamaktır. Mutluluk getirecek, iç huzuru bulacak işaretler ile karşılaşmaktır. Her konuda başarılı olmak, hayatı boyunca zorlanmadan kolay yollar ile para kazanmaktır. Ev içerisinde hasta biri varsa sağlığına kavuşmasıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani