Rüyada “Rüyada Nikah Görmek” Görmek

Rüyada Nikah Görmek

Rüyada nikah görmek, rüyayı gören kişinin doğru yolda ilerlediğine delalet etmektedir. Rüyada nikah masası görmek, kişi iş ve özel hayatında doğru yoldan şaşmadan devam ederse, harama el uzatmaz, düşmanın tuzağına düşmezse her zaman kazanç kapısı açık olacaktır. Rüyada nikah gören kimse dini açıdan da hayırlı eşlere, doğru ve kısmetli birlikteliğe delalet eder.

Rüyada Nikah Görmek İslami Anlamı

Rüyada nikah görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı hayırlı başlangıçlara, güzel ve kısmetli bir hayata yorumlamıştır. Rüya alimleri tarafından da kişinin rüyasında nikah görmesi yeni bir başlangıca, hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişi doğru yoldan gider ve kendisi için doğru kararı verirse o zaman kısmetini hanesine alacaktır şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Nikah Kıymak

Rüyada nikah kıymak, kişi için en hayırlı işlere adım atmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi bir işe başlamada tereddüt yaşıyorsa ya da bir çekingenlik söz konusuysa işe adım atmasıyla birlikte kendisi için en hayırlı kararı vermiş olacaktır. Özellikle, gelen kısmeti ile ilgili sıkıntı çeken, olumsuz düşünen kişi kararını doğru şekilde verdikten sonra kendisi ve ailesi için bereket her daim olacaktır. Hayatı boyunca da kişi mutlu bir yaşam sürecektir şeklide rüya tabir olur.

Rüyada Nikah Salonu Görmek

Rüyada nikah salonu görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. İlk yorum, rüyayı gören kişinin oldukça büyük kısmete varması, bereketi hanesine alması şeklinde izah edilir. İkinci rüya yorumu ise rüyayı gören kişinin işlerinde kısmete değil, güzelliğe önem vermesidir. Özellikle iş hayatında kendisine bereket ve hayır getirecek işlerin yerine koltuk sevdasına düşerek kendi nasibini kısması, kısmetini kapatması anlamına gelmektedir.

Rüyada Nikah Tarihi Görmek

Rüyada nikah tarihi görmek, gelecekle ilgili güzel bir haberin gelmesine delalettir. Özellikle, gelecek olan haber kişinin tüm yaşamını etkileyen, kişinin rahat ve ferah bir yaşama nail olmasını sağlayan kısmete yorumlanır. Eğitimi başarı ile tamamlamak, mal mülk sahibi olmak, doğru kişi ile evlilik yapmak gibi kişinin zamana karşı durumu hakkında bilgi verir.

Rüyada Nikah Şekeri Görmek

Rüyada nikah şekeri görmek, rüyayı gören kişinin hayatında hiç zorluk çekmeden, kısmetini elde edeceğine delalettir. Kişinin hayatı boyunca ağız tadının yerinde olacağına, evlatlarından ve eşinden hayır göreceğine yorumlanır.

Rüyada Nikah Dairesi Görmek

Rüyada nikah dairesi görmek, rüyayı gören kişinin devlet kapısında bir işine delalet etmektedir. Rüyasında nikah dairesi gören kişi devlet kapısında bir işini hallederek, hanesinde huzur sağlayacaktır. Özellikle, mahkeme, tapu ya da okul gibi bir kurumdan yana sıkıntı çeken kişi buralardaki sıkıntılarını hallederek, feraha çıkacak, hanesinde rızkı artıracaktır.

Rüyada Nikah Şahidi Görmek

Rüyada nikah şahidi görmek, kişinin hayırlı bir işe ortak olacağına delalettir. Kişi yardıma muhtaç birine ya da kendisinden destek bekleyen kişiye derman olarak, büyük sevap kazanacak, kendisi için rızk kapısının açılmasını sağlayacak şeklinde rüya tabir olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani