Rüyada “Rüyada Nehir Görmek” Görmek

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek, çok güzel ve hayırlı bulunan rüyalardan biridir. Rüyada nehir gören kimse, genellikle yorumcular nehri kişinin kısmeti ve ahiret inancı olarak tabir etmektedirler. Rüyada yeşil nehir görmek, bu nedenle nehrin durumu tabir için önemlidir. Rüyada nehir görmek tabirciler için aynı zamanda yakın zamanda yaşanacak bir önemli olaya da yorulmaktadır.

Rüyada nehir görmek, nehrin azgın akması şiddetli ve üzücü bir olay yaşanacağına gelirken durgun akan su daha sakin ve iyi bir olay yaşanacağına tabir edilir. Rüyada nehirden geçmek, ayrıca bazı İslam alimlerine göre uzun ince bir nehir kişinin hayatına yorulmalı ve uzun sağlıklı bir ömür yaşayacağına tabir edilmelidir.

Rüyada Nehir Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüya kişinin Allah katındaki sakinliği ya da azgınlığına yorulmaktadır. Nehir durgun akıyor ise kişi Allah rızasını kazanan hayırlı bir insandır. Fakat azgın akan nehir sorunlu ve çevresine hayrı olmayan kişiye tabir edilmelidir. Ayrıca çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüyayı gören kişinin ruh halinin bozulduğuna ve dünya işlerine fazlaca daldığına da tabir edilmektedir. Ayrıca nehir ahirete göç etmiş bazı yakınların dua beklemesine de tabir edilmektedir.

Rüyada Nehir Taşması

Rüyada nehir taşması kişinin kısmetinin taşmasına ve bu nedenle verdiği kararlara dikkat etmesine tabir edilmektedir. Eğer rüyada azgın akan dalgalı bir nehir bulunuyor ise bu rüyayı gören kişi seçimlerinde yanılır ve kötü bir tercih yaparak sıkıntılı günler geçirir. Ayrıca çok sayıda alime göre nehir rüyaları yakında yaşanacak olan bir devlet meselesine de yorumlanmaktadır. Bir haber bekleniyor ise bu haberin olumlu olacağına da yorulur.

Rüyada Bulanık Nehir Görmek

Rüyada bulanık nehir görmek kötü bazı haberlerin alınacağına ve bu haberlerle birlikte kişinin hayatının kötü yönde değişeceğine tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda alime göre ise bu rüya kötü haberle itibar edilmemesi gerektiğine bazı dedikoducu ve kötü niyetli kişilerin oyun oynayacağına yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda kişinin etrafında çok sayıda kötü niyetli ve kıskanç insan olduğuna da tabir edilir.

Rüyada Berrak Nehir Görmek

Rüyada berrak nehir görmek ne anlama gelir? Berrak nehir rüya sahibinin bahtı olup oldukça açık bir bahta sahip olacağına ve ömrü boyunca huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Nehir Kenarında Yürümek

Rüyada nehir kenarında yürümek kişinin çok güzel haberler alarak hayatının son derece anlam kazanacağına ve bu çizgide ömrünün sonuna kadar gideceğine yorulmaktadır. Fakat alınacak haberin bir süre sonra geleceğine ve bu nedenle karamsarlığa kapılmadan sabırla beklenmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Rüyada nehirde yüzmek kişinin kısa bir süre içinde önemli bir başarı sağlayacağına ya da ciddi bir mal ya da paraya sahip olacağına yorulur. Ayrıca iş hayatında kazanılacak önemli bir başarıya da tabir edilmektedir.

Rüyada Nehir Üzerinde Uçmak

Rüyada nehir üzerinde uçmak ne anlama gelir? Kişinin son derece renkli ve uçarı bir hayat geçireceğine ve buna rağmen bahtının ve şansının açık olacağına yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani