Rüyada “Rüyada Narkoz Görmek” Görmek

Rüyada Narkoz Görmek

Rüyada Narkoz görmek, konusunda iyi ve kötü olarak açıklamalar bulunmaktadır. Rüyada narkoz almak, bu rüyayı gören kişilerin işlerinde kısa süreli bozulma gerçekleşmesi, parasal açıdan kötü durumların yaşanmasına yorumlanır. Rüyada narkozla bayılmak, yapılacak önemli işlerin zamanlama ile ilgili vasat duruma düşmesi, yakınında olan insanların kötü söz söylemesi gibi durumlar olarak açıklanmaktadır.

Bazı ünlü rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) şöyle demiştir; her kim bu rüyayı gördü ise yakın zaman içerisinde huzura, refaha ve berekete erişeceğini belirtmiştir. Bir diğer rüya alimi olan İmam Nablusi (r.a) şöyle yorumlamıştır; işlerin her zaman yolunda gitmeyeceğini fakat maddi olarak asla çöküntü yaşanmayacağını ve hayırsız insanların hayatından çıkarılması gerektiğini yorumlamıştır.

Rüyada Narkoz Görmek İslami Anlamı

Rüyada Narkoz görmek, Kirmani(r.a)’ya göre ayrıca bazı problemlerin olacağını ve bu problemleri en yakın kişiler tarafından yaratılacağına işaret etmektedir. İyi olarak ise; tüm sıkıntıların eninde sonunda son bulacağını, hayırlı kişiler ile önemli işlere imza atılması olarak yorumlanmaktadır. Diğer bir alim olan İbni Sirin (r.a) şöyle buyurmuştur; kısa süre içinde bol para kazanılacağı fakat bu paranın helal olmadığını ve yakın çevreden birisinin kısa süreli hastalık geçireceğini buyurmuştur. Kirmani (r.a) ise bu konuda; manevi destek alınacağını ve hayırlı kısmet ile evlilik kapısının açık olduğunu söylemiştir.

Dini ya da İslami açıdan ne anlama gelir? sorusunun cevabı ise; kötü insanlardan uzak durulup ibadetlere yoğunluk verilmesi gerektiği, Allah’a edilen duaların ve yapılacak ibadetlerin kabul göreceği ve yoksul kişilere yardım yapılması gerektiği anlamına gelmektedir.  Bazı ünlü rüya alimlerinin rüyada narkoz görmek konusu ile ilgili enteresan ve bir o kadar da ilgi çekici yorumlamaları olmuştur.

Rüyada Narkoz Almak

Rüyada narkoz almak, bütün problemler karşısında güçsüz olunduğuna, daha güçlü bir tavır sergilemek gerektiğine, yakın zaman içerisinde bir kişinin evliliği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Narkozla Bayılmak

Rüyada narkozla bayılmak, tanıdık kişilerden gelen kötü laflar duyulacağına, ortak girilen işin batacağına, maddi olarak yardım alınacağına, bir yerden toplu olarak para akışının gerçekleşeceği şeklinde anlatılır.

Rüyada Narkoz Vurulmak

Rüyada narkoz vurulmak, küçük çaplı hastalıkların olabileceği, eş ya da dostlar ile ilgili sıkı ve sağlam bir muhabbet gerçekleşeceği, huzur ve mutluluk getirecek olan bir tanışma yaşanacağı, başarıdan başarıya koşulacağı söylenmektedir.

Rüyada Narkoz Almak Bayılmamak

Rüyada narkoz almak bayılmamak, tüm zorluklara karşı göğüs germeye, şans kapılarının açık olduğuna, hayat genelinde sürekli mutlu yaşama, işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Anestezi Almak

Rüyada anestezi almak, psikolojik bazı problemlerin olabileceği, şans ve baht yollarının açık olacağı, akrabalar ile ufak tefek anlaşmazlıkların olabileceği, parasal açıdan ferahlığa ulaşılıp hemen ardından mal kaybı yaşanma ihtimali, zor durumda kalma durumunun olması anlatılmaktadır.

Rüyada Anestezi Vurulmak

Rüyada anestezi vurulmak, bazı kişiler ile problem yaşanacağı, bazı dedikodular duyulacağı, maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani